uBlock Origin vs AdGuard

Geliştirici

Decipat
Makaleler
1
Herkese selam! Kendime reklam engelleme açısından bir adet eklenti veyahut program arıyordum. Tarayıcı da eklenti olarak şu an da uBlock Origin kullanıyorum ama programı olduğu için de AdGuard kullanmak istiyorum. Siz ne önerirsiniz? Okuduğum birkaç konuda AdGuard'ın siteleri daha hızlı açtığı söyleniyor. Eğer böyle bir şey var ise AdGuard'a geçmek isterim. Ve AdGuard'ın daha fazla reklam engellediği söyleniyor. Siz ne dersiniz? Mutlu günler!

uBlock Origin kullanıyorum, kullandığımdan bu yana 1 tane bile reklam görmedim.

AdGuard'ı daha iyi ve kullanışlı buluyorum. İkisi de reklamları engelliyor, sadece AdGuard'da güvenlik özellikleri falan var diye biliyorum ama Malwarebytes Browser Guard kadar iş görmüyor. Güvenlik eklentisi için bunu kurmanızı öneririm:

AdGuard'ı daha iyi ve kullanışlı buluyorum. İkisi de reklamları engelliyor, sadece AdGuard'da güvenlik özellikleri falan var diye biliyorum ama Malwarebytes Browser Guard kadar iş görmüyor. Güvenlik eklentisi için bunu kurmanızı öneririm:

MBG bana göre değil hocam. O kadar geliştiğini sanmıyorum. Reklam engelleyicisi okuduğum birkaç konuya göre kötü diyorlar.

Mbg bana göre değil hocam. O kadar geliştiğini sanmıyorum. Reklam engelleyicisi okuduğum birkaç konuya göre kötü diyorlar.

Size zaten reklam engelleyicisi için vermedim, güvenlik için verdim. :)

O zaman, Avast Online Security kullanabilirsiniz:

Ya da:

Size zaten reklam engelleyicisi için vermedim, güvenlik için verdim. :)

O zaman, Avast Online Security kullanabilirsiniz:

Ya da:

AdGuard nasıldır hocam ? Programı olması açısından ve siteleri daha hızlı açıyor diyorlar.

AdGuard nasıldır hocam? Programı olması açısından ve siteleri daha hızlı açıyor diyorlar.

Programı olmasına gerek yok, eklentisi iyi iş çıkarıyor. Reklamları engellemek için yeterlidir ama güvenlik için ek eklenti kurmanız lazım.

Geri
Yukarı