Ubuntu açıldıktan sonra siyah ekran hatası

xlzirr

Centipat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD FX(tm)-8320 Eight-Core Processor 3.50 GHz
Anakart: Gigabyte GA-78MT-USB3 R2
RAM: DDR3 16GB
Ekran Kartı: AMD Radeon R9 290X
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba, dün ya da dünden önceki gün bilgisayarıma Ubuntu yükledim ama pek beğenmedim. Windows 8.1'e geçmeye karar verdim ama hiçbir aygıt sürücüsü bulunamadı hatasını aldım. Technopat'ın YouTube kanalındaki çözüm videosunda Intel'in sitesindeki vdm ile ilgili olan dosyayı indirecekken bilgisayar siyah ekranda kaldı. İmleç falanda yok, sadece siyah ekran. Bunun sebebi nedir?

CTRL + alt + F2'ye basınca bir şey oluyor mu?

Yok. Ekran şu anda iki de bir açılıp kapanıyor sonrada beyaz çizgiler çıkıyor.
Edit: bir şey oldu. Ubuntu GamePack 20.04 felan yazıyor @Cruslan

Şu an karşımda böyle bir ekran var.

Ventoy ve Windows 8.1 ISO dosyası indirdim. Ardından işte hiçbir aygıt sürücüsü bulunamadı hatasını aldım açtım kapattım PC'yi sonra böyle oldu. @dlasb

Dosya Ekleri

• IMG_20221017_201028_157~3.jpg
    IMG_20221017_201028_157~3.jpg
    110,5 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:
Şu an karşımda böyle bir ekran var.

Ventoy ve Windows 8.1 ISO dosyası indirdim. Ardından işte hiçbir aygıt sürücüsü bulunamadı hatasını aldım açtım kapattım PC'yi sonra böyle oldu.

Ventoy ve Windows 8.1 ISO dosyası indirdim. Ardından işte hiçbir aygıt sürücüsü bulunamadı hatasını aldım açtım kapattım PC'yi sonra böyle oldu.

Ventoy ve Windows 8.1 ISO dosyası indirdim. Ardından işte hiçbir aygıt sürücüsü bulunamadı hatasını aldım açtım kapattım PC'yi sonra böyle oldu. @dlasb

Kusura bakmayın Technopat mesajı atmıyor sandım bayağı bastım cevapla butonuna.

İlk kısma kullanıcı adınızı yazın, entere basın. İkinci kısma şifrenizi yazın(şifrenizi yazdığınız gözükmeyecek, yazılıyormuş gibi yazın ve enterleyin. Komut yazacak alanın çıkması lazım.
Tamam.

Kusura bakmayın Technopat mesajı atmıyor sandım bayağı bastım cevapla butonuna.

Tamam.
Terminal tarzı bir şey var ekranda.

Geri
Yukarı