Ubuntu flash bellek olmadan kurulur mu?

DarkLife

Picopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, Ubuntu'ya geçmeyi düsünüyorum. Şu an Windows kullanıyorum UltraISO ile Ubuntu ISO'yu bilgisayara yazdırsam Setup'tan kursam olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Olmaz, diskinizdeki verileri yok etmiş olursunuz çünkü bootable değil. DVD okuyucunuz varsa DVD'ye de yazdırabilirsiniz, ucuz bir çözüm olur.

Android telefonun varsa Drive Droid isimli programı kur. Bu program ile telefona attığın ISO dosyaları bilgisayar açılırken USB sürücü olarak gösterip PC'yi oradan Boot ettirebiliyorsun.

Sanmam. Sergun'un dediği gibi DVD ile yapılabilir belki.

Yapiliyor hocam ama YouTube'da 1 video var. Ben kendi kendime denime yanilmayla halletim.
Android telefonun varsa Drive Droid isimli programı kur. Bu program ile telefona attığın ISO dosyaları bilgisayar açılırken USB sürücü olarak gösterip PC^yi oradan Boot ettirebiliyorsun.

Bozuluyor hocam hic gerek yok bunlara eve gecince bie video var onu atarim buraya.

Yapiliyor hocam ama YouTube'da 1 video var. Ben kendi kendime denime yanilmayla halletim.

Bozuluyor hocam hic gerek yok bunlara eve gecince bie video var onu atarim buraya.
"Bozuluyor" derken? Yıllardır kullanıyorum. PC ya da telefon tarafında hiç sıkıntı yaşamadım. Aklıma gelen tek şey dandik 10'lik USB kablosu kullanılıyorsa iletişimin kopması olabilir. O da yazılımla ilgili değil.

"Bozuluyor" derken? Yıllardır kullanıyorum. PC ya da telefon tarafında hiç sıkıntı yaşamadım.

Ben kullandigimda ISO'yu bozmustu belki ben hata yapmistim. Simdi yoruma linki atacağım easy bcd ile daha temiz kurulum yapiliyor bence. Bir de benim BIOS acilmiyordu easy bcd ile yapabilmistim tek.
Merhaba arkadaşlar, Ubuntu'ya geçmeyi düsünüyorum. Şu an Windows kullanıyorum UltraISO ile Ubuntu ISO'yu bilgisayara yazdırsam Setup'tan kursam olur mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Murat hocam zaten Technopat da dolasiyor denk gelirse size daha iyi yonlendirir. Ben boyle Dual boot yaptim akliniza takilan bisi olursa tekrar yazabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı