Ubuntu özelleştirilebilir mi?

hisa karaali

Decapat
Yer
Ispanya madrid
Daha fazla  
Meslek
Avukat
Merhaba ben Ubuntu'da simgeleri ve tasarımı biraz değiştirmek istiyorum. Bu olabilir mi çünkü etrafımdakiler *özelleştirmek istiyorsan KDE veya arc Linux'e geç * dediler ama ben Ubuntu'dan memnunum. Simgeleri veya temayı değiştirme imkanım var mı?

Merhaba ben Ubuntu'da simgeleri ve tasarımı biraz değiştirmek istiyorum. Bu olabilir mi çünkü etrafımdakiler *özelleştirmek istiyorsan KDE veya arc Linux'e geç * dediler ama ben Ubuntu'dan memnunum. Simgeleri veya temayı değiştirme imkanım var mı?
Evet, internette bir sürü rehber var, Ubuntu GNOME masaüstünü kullanıyor, internete GNOME masaüstü nasıl özelleştirilir yazınca bir sürü şey çıkar.

Gnome-tweaks ile neredeyse macOS gibi yapmıştım Ubuntu'yu. Tabii ki değiştirebilirsin.

*özelleştirmek istiyorsan KDE veya arc Linux'e geç * dediler

Öyle dediler çünkü onların seyrederek yaptığı video Arch üzerinde KDE özelleştirmesini gösteriyordu (büyük ihtimalle). X dağıtımı üzerinde Y masaüstünün özelleştirmesini gösteren bir video bulmuş olsalar, X dağıtımına geçip Y masaüstünü kullan derlerdi. Ne KDE'nin ne de Arch dağıtımının tema vb. özelleştirme ile doğrudan ilgisi yoktur.

Şurada basitçe anlatılmış, faydalı bulabilirsin. Ubuntu 18.04 LTS Masaüstü Temaları Nasıl Kurulur

Yeni konular

Geri
Yukarı