Çözüldü Ubuntu'da nasıl VPN kurulabilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Thypoon

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600H
Nvidia GTX 1650
DDR4 3200MHZ 16 GB RAM
512 GB M.2 SSD
Merhaba, Ubuntu 22 sürümünü kullanıyorum ve 'DEUTSCH LERNEN' adlı siteye girmek için VPN kullanmam gerekiyor. VPN kurulumunu nasıl yapabilirim ya da VPN kullanmadan siteye giriş yapabilir miyim?

Çözüm
Arkadaş Linux kullanıyor ama yanıtlar full Windows. Arkadaşlar Chrome eklentilerindeki VPN'lerle yüksek hız falan beklemeyin. Proton VPN ücretsiz sürümüyle gayet hızlı ve Linux desteği var. VPN'i sistem çapında çalıştırmak varken de sadece tarayıcı çapında çalıştırmak hoş değil.
Merhaba, Ubuntu 22 sürümünü kullanıyorum ve 'DEUTSCH LERNEN' adlı siteye girmek için VPN kullanmam gerekiyor. VPN kurulumunu nasıl yapabilirim ya da VPN kullanmadan siteye giriş yapabilir miyim?
Siteye girecekseniz Chrome'dan eklenti şeklinde kurabilirsiniz. VPN kurmak dağıtımı kırabiliyor. Ben internete bir daha bağlanamamıştım.

Konuda TTNET kullanıldığından bahsedilmemiş, üstelik niye kullanılmasın TTNET kullanmadım ama ilk defa sizden duydum.

Arkadaş Linux kullanıyor ama yanıtlar full Windows. Arkadaşlar Chrome eklentilerindeki VPN'lerle yüksek hız falan beklemeyin. Proton VPN ücretsiz sürümüyle gayet hızlı ve Linux desteği var. VPN'i sistem çapında çalıştırmak varken de sadece tarayıcı çapında çalıştırmak hoş değil.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı