Ubuntu'dan Windows 8.1'e geçiş için USB nasıl hazırlanır?

Vatikan

Hectopat
Yer
Istanbul
Arkadaşlar ben Ubuntu kurmuştum ve pişman oldum. Visual Studio Code denilen illet varmış ben sade istediğim için Windows kuracağım şu an Windows 8.1 ISO iniyor. Bunu nasıl USB'ye yazarım ve nasıl BIOS'tan kurarım? (ASUS anakartı)

Ah gerçekten sıkıldım bu konuları görmekten, biraz araştırsanız forumda o kadar fazla konu var ki anlatamam. Sırasıyla şu komutları terminalden yaz.
sudo apt install git p7zip-full python3-pip python3-wxgtk4.0 grub2-common grub-pc-bin
sudo pip3 install WoeUSB-ng daha sonra USB'nin ismini bulacaksın. Fdisk gibi komutlarla bulabilirsin.
Sonra terminale sudo woeusb --device </path/to/Windows.iso> /dev/sdX --target-filesystem ntfs bu komutu düzenleyip gireceksin. --device kısmından sonra ISO dosyasının yolunu yazacaksın. Sdx kısmına ise USB'nin adını.

Ben diğer konularada baktımda pek bir şey anlamadım yarın denerim iyi geceler dilerim.
Ah gerçekten sıkıldım bu konuları görmekten, biraz araştırsanız forumda o kadar fazla konu var ki anlatamam. Sırasıyla şu komutları terminalden yaz.
sudo apt install git p7zip-full python3-pip python3-wxgtk4.0 grub2-common grub-pc-bin
sudo pip3 install WoeUSB-ng daha sonra USB'nin ismini bulacaksın. Fdisk gibi komutlarla bulabilirsin.
Sonra terminale sudo woeusb --device </path/to/Windows.iso> /dev/sdX --target-filesystem ntfs bu komutu düzenleyip gireceksin. --device kısmından sonra ISO dosyasının yolunu yazacaksın. Sdx kısmına ise USB'nin adını.

Hocam sudo pip3 install WoeUSB-ng komutunu yazdığımda sudo: Pip3: Komut bulunamadı diyor.

Son düzenleme:
Son düzenleme:

Geri
Yukarı