Ubuntu'dan Windows'a dönülmüyor

Genel de oluyor. Herkes de olacağının bir garantisi yok ama sorun çıkartıyor. Ben önermiyorum yine de.
Ya hocam bırakın lütfen. Konu 5 sayfa oldu ama tık ilerleme yok. Sizde kıvırıp duruyorsunuz. Yok onu kullan, yok bunu kullan... Sözde sorun Ventoy'dan kaynaklı diyorsunuz ama ortada çözümünüz yok.

Windows ISO dosyası güncel mi? Sanki sorun ISO dosyasında, gerekli disk için sürücüler olmadığından tanımıyor gibi geldi bana. Hatta Technopat'ın bir videosu vardı diski görmediğinde Windows kurulumunda onun sürücüsünü oradan seçip tanıtıp öyle kuruyorlardı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows ISO dosyası güncel mi? Sanki sorun ISO dosyasında, gerekli disk için sürücüler olmadığından tanımıyor gibi geldi bana. Hatta Technopat'ın bir videosu vardı diski görmediğinde Windows kurulumunda onun sürücüsünü oradan seçip tanıtıp öyle kuruyorlardı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Paylaştığı ekran görüntülerinde güncel olduğu yazıyor. 22h2...

@Thypoon Hocam durum nedir, bilgi verir misiniz?

Paylaştığı ekran görüntülerinde güncel olduğu yazıyor. 22h2..

@Thypoon hocam durum nedir, bilgi verir misiniz?

Arkadasimdan ödünç bir USB bellek aldim bir de onda denemek için sorunu öyle çözdüm. Galiba USB bellek de bir sıkıntı vardi yazdigim ISO dosyasi ayni.

Bu arada Ventoy'dan kurdum Windows'u sorunsuz calisti.

Son düzenleme:
Arkadasimdan ödünç bir USB bellek aldim bir de onda denemek için sorunu öyle çözdüm. Galiba USB bellek de bir sıkıntı vardi yazdigim ISO dosyasi ayni.

Bu arada Ventoy'dan kurdum Windows'u sorunsuz calisti.
Son cümleyi yazdığınız için teşekkür ederim. İlgili kişiler mesajını almıştır umarım. İyi günler dilerim.

Geri
Yukarı