Ubuntu'dan Windows'a geçemiyorum

Fırat turan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar uzun bir süredir Ubuntu kullanıyorum, daha doğrusu kullanamıyorum. Windows'u silip Ubuntu'yu yüklemiştim. Şu an sistemde sadece Ubuntu var. Win 10 isosunu indirdim, flasha kendimce yazdırmaya çalıştım bilmiyorum onu da becerebildim mi? Ama BIOS'tan flashı 1. konuma getiriyorum ama ekran siyah oluyor sonra yine Ubuntu'ya giriyor. HDD'yi FAT32 yapmaya çalıştım bir kısmı oluyor bir kısmı olmuyor, bıktım ya kurtulamıyorum yardım ederseniz iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartınızın bilgileini öğrenip bootloaders ekranınına nasıl gireceğinizi bulmanız gerek. Örn. asus anakartlarda esc veya F2 tuşları. Oradan windowsu yazdırdığınız usb'yi seçip kurulumun yapabilirsiniz.

Onu yaptım, olmadı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Lİnkteki videodan izleyerek rufus ile windows'u usb'ye yazdırın tekrardan deneyin. Yazma işlemi hatalı olabilir.

Disk bölümlemeye gir Ubuntu'ya verdiğin depolama yerinden yaklaşık 30 GB Windows'a ayır 30 GB verdiğin yere Windows'u kur Windows'a girip Linux'u düzgün şekilde kaldır.
tamadır deneyeceğim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Lİnkteki videodan izleyerek rufus ile windows'u usb'ye yazdırın tekrardan deneyin. Yazma işlemi hatalı olabilir.
linux rufusu desteklemiyor
Disk bölümlemeye gir Ubuntu'ya verdiğin depolama yerinden yaklaşık 30 GB Windows'a ayır 30 GB verdiğin yere Windows'u kur Windows'a girip Linux'u düzgün şekilde kaldır.
Woeusb yüklenmiyor ne yapmalıyım ?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2020-07-04 16-24-19.png
    Ekran görüntüsü 2020-07-04 16-24-19.png
    71,7 KB · Görüntüleme: 78
  • Ekran görüntüsü 2020-07-04 16-51-24.png
    Ekran görüntüsü 2020-07-04 16-51-24.png
    70,9 KB · Görüntüleme: 69
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı