Ubuntu'dan Windows'a geçişte hard disk gözükmüyor

gaf2134

Decapat
Linux dağıtımlardan biri kurmuştum. Kurulumda birçok dosya silmiştim. Hard disk UEFI modunda gözükmüyor. Diğer mod gözüküyor. Sorun burada Windows kurmaya çalıştığımda kurulumda depolama aygıtı gözükmüyor. USB ile denedim, olmadı.

Dosya Ekleri

• Screenshot from 2021-07-03 20-32-20.png
    94,9 KB · Görüntüleme: 92
Son düzenleme:
Yarın denemeyi düşünüyorum. Yİne de aklıma acaba Windows kurmadan hard disk görünebilir mi?
Herkese teşekkürler. Galiba ben Ubuntu bir süre daha kullanmak istiyorum. Sanırım gittikçe daha alışıyorum.

Son düzenleme:
Tabii size kalmış ama yine de dual boot yapmanizi öneririm çoğu program ve oyun linux'da yok çünkü. Oyun oynamayan biriyseniz size yetecektir muhtemelen.

Tabii size kalmış ama yine de dual boot yapmanizi öneririm çoğu program ve oyun linux'da yok çünkü. Oyun oynamayan biriyseniz size yetecektir muhtemelen.
Ben oyun oynamıyorum. Daha çok izliyorum. Windows kullanırken oyun indirdim. Neyse çok oynuyorum. O kadar yorulmuştum ki. Ondan sonra oyun oynamıyorum. Genel olarak Google kullanıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…