Ubuntu'dan Windows'a geçmek

TrejaVic

Femtopat
Arkadaşlar yardım edebilir misiniz bana? Ağlayacağım artık. Bir daha Ubuntu'ya geçmem. Herhangi bir yol önerin Linux bilgim çok düşük bu konularda o yüzden hatalarla karşılaşırsam buraya atacağım. Beraber onları da çözelim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yardım edebilir misiniz bana? Ağlayacağım artık. Bir daha Ubuntu'ya geçmem. Herhangi bir yol önerin Linux bilgim çok düşük bu konularda o yüzden hatalarla karşılaşırsam buraya atacağım. Beraber onları da çözelim.
Başka bir bilgisayar'dan Windows'u USB'ye yazdırın sonra bilgisayarınıza boot edin.

Konu Windows'a mı geçmek? Ben anlayamadım başlık ile konu uyumsuz. Ayrıca Linux fanboyları hiç bir bilgi edinmene gerek yok direkt geç çözersin diyorlardı insanlara sanırım o iş öyle değil gibi.
Kesinlikle öyle değil çözemiyorsunuz. Mint'ten Windows'a geçmek için 40 takla attım geçemedim. Bi ton program kullandım ama Windows ISO'sunu bir türlü Usb diskime yazdıramamıştım.

Kesinlikle öyle değil çözemiyorsunuz. Mint'ten Windows'a geçmek için 40 takla attım geçemedim. Bi ton program kullandım ama Windows ISO'sunu bir türlü Usb diskime yazdıramamıştım.
:) Linux fanboyları şu sıralar bu forumda çok arttı neyse ki hepsini göz ardı ettim yoksa insanın psikolojisini bozacak kadar gereksiz konuşuyorlar. Windows'tan MacOS'a bile geçilse önceden biraz da olsa en azından VirtualBox ile kendi kendine eğitim alınması şart. Ama böyle deyince linçliyor fanboyları. Neyse çocuktur ne yapsa yeridir diyelim.

Ventoy kullanabilirsin, sanal makineye Windows kurup oradan USB'ye Windows yükleyebilirsin, telefonundan USB'ye Windows yazdırabilirsin, WoeUSB var. Eğer elinizde bir USB varsa, nasıl kurulum yapacağınızı anlatan bir yazı yazabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı