Ubuntu'ya Neden Geçmeliyim?

Goleo

Hectopat
Daha fazla  
Söz sizde .

Düşük özellikli sistemler için idealdir. Fakat oyun vs. oynayacaksanız önermiyorum. Oyun için Windows. Günlük işler için Linux/Mac OS.

Forumda "Ubuntu'ya geçtim" diye açılan her konu, başka bir dağıtımın kurulması ile son buluyor. Bana biraz mantıksız geliyor ama yine de bu düşünceye de bir nebze hak verdiğimi söyleyebilirim. Ubuntu yerine Pop! OS kurmayı düşünebilirsiniz.

Ubuntu'yu beğendiyseniz bir şans verebilirsiniz ama genel olarak forumda sevilen bir dağıtım değil zira bir sürü bug ve saçmalık barındırıyor. Bunun yerine favori dağıtımım olan Linux Mint öneririm.

Sistemin düşükse geç. Benim patates bir bilgisayarım vardı. Windows 7 kullanıyordum aşırı kötüydü. Ubuntuya geçtim güzel ama sistemin düşükse. Win 10'u kaldırırsa bilgisayarın kasmıyorsa geçmeni asla önermem.

Windows'tan kurtuldum derken, doluya tutuluyor, desene.
Açıkçası hantal bir tarafı yok, herhangi bir Windows kullanılan durumdan çok daha hızlı bir oturum ama, çökme sorunları olabiliyor bazen, ben onun haricinde bir sıkıntısını görmedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…