Uçağa sırt çantası ve küçük valiz alınabilir mi?

@WickedMonarch ev taşıyordum tüm eşyalar gitmişti balığı bırakmak, vermek içime sinmedi. Dedim ben bunu alacağım artık tespit ederlerse bırakırım birinin kucağına.

Koydum balığı ufak bir kavanoza, uçağa alabileceğim boyutta bir çanta yaptım içine de reçel kavanozu, peynir, yağ falan da koydum kamufle etsin diye. İki x-rayden de geçti belli göremediler ya da zannetiler bu turşu kavanozu falandır 😂.

Ben pegasustan aldım bileti Türkiye içinde gideceğim. Uygulamalarının uçuşlarım kısmında 1 parça kabin bagajı, 15 kg check-in yazıyor en ufak bir mantığa oturtamadım. Yanıma sadece ufak içinde kıyafetlerimin olacağı bir valiz ve sırt çantası alacağım. Sırt çantasının içinde de iPad şarj aleti falan olacak o kadar. (Not yakında eşyaları geri bırakabileceğim bir yakınım arabam vb bir yer olmayacak o yüzden emin olmak istiyorum)

Ben pegasustan aldım bileti Türkiye içinde gideceğim. Uygulamalarının uçuşlarım kısmında 1 parça kabin bagajı, 15 kg check-in yazıyor en ufak bir mantığa oturtamadım. Yanıma sadece ufak içinde kıyafetlerimin olacağı bir valiz ve sırt çantası alacağım. Sırt çantasının içinde de iPad şarj aleti falan olacak o kadar. (not yakında eşyaları geri bırakabileceğim bir yakınım arabam vb bir yer olmayacak o yüzden emin olmak istiyorum)

15 kiloya kadar izin veriliyor 1 bagajınız olacak ayrıca check in ile havalimanında bir matik var oradan koltuk seçebiliyorsun diye biliyorum.

15 kiloya kadar izin veriliyor 1 bagajınız olacak ayrıca check in ile havalimanında bir matik var oradan koltuk seçebiliyorsun diye biliyorum.

Check-in yaptırdım zaten Online olarak ama ben 2 ay gibi bir süre kalacağım tek bagaj derken sadece sırt çantası mı alabiliyorum daha detaylı açıklayabilir misiniz? (sırt çantasını kabine valizi de bagaja vermek yolu ile)

Son düzenleme:
Check-in yaptırdım zaten Online olarak ama ben 2 ay gibi bir süre kalacağım tek bagaj derken sadece sırt çantası mı alabiliyorum daha detaylı açıklayabilir misiniz? (sırt çantasını kabine valizi de bagaja vermek yolu ile)

Hayır 15 kiloya kadar istediğinizi alabilirsiniz bu küçük bir bavul da olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı