Uçak bileti check in nedir?

TEST LİAN

Centipat
Makaleler
1
Merhaba. Depremzedeyim, Malatya İstanbul için uçak bileti aldım oBilet sitesinden. Pegasus tarafından gönderilen SMS'te ailem 4 kişi. Pegasus sitesinden check in yaptım. Ne anlama geliyor acaba? İyi bir şey sanırsam, check ini böyle 3-4 gün öncesinden yapmam.
-Daha önce ilk defa tek başıma uçak bileti almadım da ondan soruyorum.

Bilet almaniza da gerek yok. En yakın havalimanına gidin, sırayla sizi gönderecek THY. Bilet almaya gerek yok, sadece girip sıraya gireceksiniz.

Check in yaptıktan sonra havalimanına gidersen yardımcı olurlar, bir şey yapmana gerek yok.

IMG_20230209_012230.jpg

Bilet almaniza da gerek yok. En yakın havalimanına gidin, sırayla sizi gönderecek THY. Bilet almaya gerek yok, sadece girip sıraya gireceksiniz.

Check in yaptıktan sonra havalimanına gidersen yardımcı olurlar, bir şey yapmana gerek yok.

Eki Görüntüle 1661901

Bugün kız arkadaşım ve ailesi 11 saat ayakta bekledi ve yeni bindiler uçağa hocam (ücretsiz) o yüzden onu yaşamamak için aldık biz bilet.

Eki Görüntüle 1661901

Pegasus götürdü onları bu arada tamamen ücretsiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı