Uçak Gövde Motor Bakım bölümü iyi midir?

2 yıllık uçak teknolojisi öğrencisiyim eğer uçak gövde motor bakım istiyorsan Eskişehir veya kapadokya en iyi eğitim veren üniversitelerden bu iki üniversiteyi öneririm. Ayrıca malesef ki üniversite bittiği gibi uçak bakım teknisyeni olamıyoruz modül sınavlarimiz var bu modül sınavlarından muaf olmak için de shgm'nin kabul ettiği üniversiteler var onları araştırmanı öneririm.

Ayrıca b1-b2 arası ingilizce isteyen bir meslek.

Son düzenleme:
2 yıllık uçak teknolojisi öğrencisiyim eğer uçak gövde motor bakım istiyorsan Eskişehir veya kapadokya en iyi eğitim veren üniversitelerden bu iki üniversiteyi öneririm. Ayrıca malesef ki üniversite bittiği gibi uçak bakım teknisyeni olamıyoruz modül sınavlarimiz var bu modül sınavlarından muaf olmak için de shgm'nin kabul ettiği üniversiteler var onları araştırmanı öneririm.

Kapadokya Üniversitesi bunlardan birisi birçok modülden muaf oluyorsunuz.

Hocam DGS ile 4 yıllığa çevrilmiyor değil mi? Pek bilgim yok bu konuda ama araştırın isterseniz.

Kapadokya Üniversitesi bunlardan birisi birçok modülden muaf oluyorsunuz.

Hocam DGS ile 4 yıllığa çevrilmiyor değil mi? Pek bilgim yok bu konuda ama araştırın isterseniz.
dgs ile 4 yıllık geçişi var ancak çoğu üni 1.sınıftan başlatıyor aldığın modül derslerini birdaha görüyorsun

Merhabalar sıralamam Elazığ Fırat üniversitesine anca yetiyor. Üniversite shgm listesine girmiş bir üniversite. Orda okumamı tavsiye edermisiniz. Teşekkürler

Merhabalar sıralamam Elazığ Fırat üniversitesine anca yetiyor. Üniversite shgm listesine girmiş bir üniversite. Orda okumamı tavsiye edermisiniz. Teşekkürler
Önermem, sektör her yıl git gide daha çok mezun veriyor. Bu nedenle artık nitelikli elemanları alıyorlar. İyi üniversite iyi eğitim demek. Kendini de geliştirmen lazım.

Merhaba, hedefim Uçak Gövde-Motor bakım bölümü. Eskişehir'de okuyacağım tutturursam. Üniversite bittikten sonra iş bulabilir miyim, maaşı nasıldır, bunlar hakkında bilgisi olan var mı? Hedefi daha da yükseltmeli miyim yoksa iş görür mü? Sadece tavsiye almak istiyorum, teşekkür ederim.

Hocam konuyu açalı yaklaşık 2 sene olmuş istediğiniz okulu kazanabildiniz mi? Ben de o bölüm ve okulu düşünüyorum da.

Geri
Yukarı