Uçak ile Masaüstü Sistem Taşımak

Mr.Meath

Decapat
Evet şimdi ben İstanbul'da üniversite okuyacağım ve şu var şimdi arkadaşla anlaştık o da üniversite olarak İstanbulu kazanırsa beraber ev tutucaz ve İzmir'den İstanbul'a uçakla gidicem muhtemelen. Uçağa kasamı ve monitörümü koyabilir miyim ve ek olarak bir ücreti var mı bunun için?

Evet şimdi ben İstanbul'da üniversite okuyacağım ve şu var şimdi arkadaşla anlaştık o da üniversite olarak İstanbulu kazanırsa beraber ev tutucaz ve İzmir'den İstanbul'a uçakla gidicem muhtemelen. Uçağa kasamı ve monitörümü koyabilir miyim ve ek olarak bir ücreti var mı bunun için?

Ben defalarca Kıbrısa taşımıştım. THY'nin kırılacak eşya kısmına kasamı koydurtmuştum. Mevcut bagaj hakkımı kullanmıştı. Bu sistem hala devam ediyor mu bilmiyorum. Ama herhangi bir sorunla karşılaşmamıştım. Ekstradan bagaj hakkı ödemesi isteyebilirler.
Ne olur ne olmaz diye faturanı yanına al.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çantaya sığdırabiliyorsanız sorun yok, ağırlık sınırını geçerse farkını ödersiniz sadece.

Çantaya girmez valla :D Kasanın kutusu ve monitörün kutusu ile 2 tane kutu götürürüm en fazla, kasa desen 9-10 kilo var, monitör de bi 1 kilo var. Monitör tek sıkıntısı çok geniş 2560x1080 :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı