Uçak ile PC taşınır mı?

Grovnar

Hectopat
Merhaba, yakın zamanda uçak ile üniversiteye gideceğim bu sırada bilgisayarımı oraya götürmeyı düşünüyorum. Ekran kartını el bagajımda diğer parçaları bagajda götürmeyi düşünüyorum. Herhangi bir sıkıntıyla karşılaşır mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yakın zamanda uçak ile üniversiteye gideceğim bu sırada bilgisayarımı oraya götürmeyı düşünüyorum. Ekran kartını el bagajımda diğer parçaları bagajda götürmeyi düşünüyorum. Herhangi bir sıkıntıyla karşılaşır mıyım?

Hocam bence kasayı da uçağa almayı deneyin.

Ekran kartını söküp kasayla birlikte el bagajına koyabiliyorsanız öyle yapın. Ekran kartı sallantıdan zarar gömesin diye sökün, kasayı da zarar görmesine karşın yanınıza alın. Ağır olacağını düşünüyorsanız son tercih size kalmış. Hayır bir sıkıntı çıkmaz ama havalimanına girişte kasayı çıkarmanızı isteyebilirler elektronik olduğu için kontrol ediyorlar.

Kilogram ile ilgili problem yaşayabilirsin. Örneğin bazı firmalar 13 kg gibi sınırlar koyuyorlar bu kiloların üzeri kabul edilmeyebiliyor veya ücret karşılığında kabul ediyorlar. Bunun dışında bir bilgim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı