Uçakta monitör nasıl taşınır?

hilem2380

Hectopat
Öğrenci olduğum yerden memlekete dönüyorum ve 27inc monitörüm var. Uçakta yanıma almayı düşünmüştüm ama kurulacağından şüpheliyim. Bir öneriniz var mı?

Bagajda taşıyabilirsiniz monitörü. Yanınıza almaya izin vermeyeceklerdir. Baloncuklu poşete sarıp bavulunuza koyabilirsiniz.

Düz model.

Bavula sığmıyor maalesef. Çıplak bir şekilde baloncuklu poşete sarsam olur mu?
Kutusu duruyor mu? Durmuyorsa ona uygun bir kutu bulup içine koyun yanına da beyaz köpüklerden sıkıştırın ki bir yere çarpmasın. Gerçi eşyaları emniyete alacaklardır ama siz yinede bir kutuya koyun ve baloncuklu poşeti unutmayın.

Kutusu duruyor mu? Durmuyorsa ona uygun bir kutu bulup içine koyun yanına da beyaz köpüklerden sıkıştırın ki bir yere çarpmasın. Gerçi eşyaları emniyete alacaklardır ama siz yinede bir kutuya koyun ve baloncuklu poşeti unutmayın.
Kutusu duruyor. İçindeki yumurta kutusuna benzer darbe emicileri felan duruyor. Baloncuklu poşeti dümdüz dışına mı sarayım. Bir de kırılgan eşya diye belirtmem mi gerekiyor, kendine ait bir prosedürü felan mı var acaba?

Kutusu duruyor. İçindeki yumurta kutusuna benzer darbe emicileri felan duruyor. Baloncuklu poşeti dümdüz dışına mı sarayım. Bir de kırılgan eşya diye belirtmem mi gerekiyor, kendine ait bir prosedürü felan mı var acaba?
Monitörün etrafını baloncuklu poşet ile kaplayın kutuyu kaplamanıza gerek yok ve girişte eşyayı verirken kırılgan eşya olarak belirtmeniz yeterli olur

Monitörün etrafını baloncuklu poşet ile kaplayın kutuyu kaplamanıza gerek yok ve girişte eşyayı verirken kırılgan eşya olarak belirtmeniz yeterli olur
Kutuya bir bakayım dedim ama monitörle darbe emici kutu arasında kağıd sığacak kadar bile mesafe yok. Ne yapayım ?

Dosya Ekleri

• 16551858239632363492889359968278.jpg
    16551858239632363492889359968278.jpg
    32 KB · Görüntüleme: 134
Sen kutusuna koy, yanına al. Bagaj teslim sırasında görevliye monitörüm var de, teslim et. Onlar hassas eşyalar ile ayrı taşınıyor. Çıkışta da farklı bir yerden teslim alıyorsun onu sorarsın. Bavula koyayım deme ben öyle bir hata yapmıştım Katar'dan İstanbul'a gelirken ekran çatladı. Koskocaman TV taşıyorlar dediğim şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı