Uçak modu kapanmıyor

aloneanddark

Femtopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda Wi-Fi ağına bağlanamıyorum. Galiba sorunu buldum ama çözümü bulamadım. Uçak modu kapanmıyor.

Dosya Ekleri

• 20210808_125422.jpg
    20210808_125422.jpg
    67,5 KB · Görüntüleme: 37
  • 20210808_125806.jpg
    20210808_125806.jpg
    58,1 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarımda Wi-Fi ağına bağlanamıyorum. Galiba sorunu buldum ama çözümü bulamadım. Uçak modu kapanmıyor.
Merhaba,
Bilgisayarınızın marka modeli nedir? Kablosuz ağı kapayıp açmak için bilgisayarınızda fiziksel bir Switch olabilir mi? Ayrıca kablosuz ağ kartı sürücüleri düzgün olarak yüklü mü?
Kolay gelsin.

Merhaba Aygıt Yöneticisi'nden ağ bağdaştırıcıları sekmesinin ekran görüntüsünü atar mısınız? Ve bir de klavyenizde buna benzer uçak simgesi veya başka bir tuş var mı?

Aynı sorun bende de var şu an çözebildiniz mi?

Sizde Aygıt Yöneticisi'nden ekran görüntüsü atın.

Merhaba Aygıt Yöneticisi'nden ağ bağdaştırıcıları sekmesinin ekran görüntüsünü atar mısınız? Ve bir de klavyenizde buna benzer uçak simgesi veya başka bir tuş var mı?

Sizde Aygıt Yöneticisi'nden ekran görüntüsü atın.
Hocam intel wifi 6 'nın yanında böyle bir ünlem var.
resim_2022-07-25_105045079.png

kod 37
Üzerine gelip tıklayıp sağ tık yapın ve özelliklere basın.
hocam biraz hızlı olursanız çok iyi olur bir de yeni bir konu açın ve oraya atın

Hocam bu arada şuan ağa bağlı olma sebebim wifi adaptör ile bağlanıyorum ondan dolayı

Dosya Ekleri

• resim_2022-07-25_105406841.png
    resim_2022-07-25_105406841.png
    238,5 KB · Görüntüleme: 18
Hocam laptopu Monster servisine yolladım servise yollamadan önce çalışıyordu şu an çalışmıyor.

Hocam sanırım birden fazla sebebi var ve alt alta sıralayacağım.

1.hatalı yapılandırılmış, eski veya bozuk aygıt sürücüleri. (son derece yaygın) 2. son Windows ile ilişkili yazılım değişikliğinden (yükleme ya da kaldırma) kaynaklanan, Windows kayıt defterinde bozulma.
3.virüs veya kötü amaçlı yazılım Windows sistem dosyalarını ya da ilgili sürücüleri bozmuş. 4.yeni donanım takıldıktan sonra sürücü çakışması.
5.hatalı donanım yapılandırması.

Yeni konular

Geri
Yukarı