Uçak mühendisi olmak zor mu?

Hocam o zaman sen trilyonlar alıyorsun :D
Savunma sanayisine geçiş yapacağım kısa bir süre sonra olumlu sonuçlanırsa başvurum. Trilyonlar abartı ama bu meslekte pratik olarak 3-5 yıl dişini sıktığında çok iyi şartlar altında iyi paralara çalışmak mümkün.

Eğer yeterli bir mühendis isen zamanı gelince hakkını verecek yerlerle yolun kesişiyor zaten.

Savunma sanayisine geçiş yapacağım kısa bir süre sonra olumlu sonuçlanırsa başvurum. Trilyonlar abartı ama bu meslekte pratik olarak 3-5 yıl dişini sıktığında çok iyi şartlar altında iyi paralara çalışmak mümkün.

Eğer yeterli bir mühendis isen zamanı gelince hakkını verecek yerlerle yolun kesişiyor zaten.

Savunma sanayisi hakkındaki planların olumlu sonuçlanır umarım. :) Benim de uzun vadede ucundan kıyısından Savunma sanayi planlarım var, özellikle Gömülü Sistemler konusunda.

Parasını bilmem ama severek yapıyorsan keyif veren bir iş, en azından sektördeki tanıdıklarımdan duyduklarım bunlar. :)

Yakın dönemde verdiğim bir karar ile birlikte uçak mühendisi olmaya karar verdim. Ama gerek malum sözlük sitesinde gerek videolar da eğitimin bayağı ağır olduğunu duydum. Benim çizimim berbat derecede kötüdür. Derslerim mükemmel değil ama iyidir. 11.sınıf sayısalcıyım Fizik, Kimya ve Matematiği çok severim ama Biyolojiden nefret ederim. Sizce doğru bir tercih mi yapıyorum? @Jira abi sana son zamanlarda çok soru sordum ama bir baksan iyi olur. :)
Dostum selam, sonucun ne oldu?

Geri
Yukarı