Uçak Mühendisliği nasıl bir meslek?

@Jira Abi seni rahatsız ediyorum bu şeylerden pek anlamıyorum mesela üniv. yanında ingilizce yazıyo yani ingilizce mi öğretiyolar

Bu bölüm İngilizce işleniyor. Her üniversiteyi bilmiyorum ama bu bölümün altın kuralı İngilizcedir. Dersler de öyle işlenir.
Abi valla ben baktım erciyes ve necmettin erbakan üniv. yok ama burda var
@Jira Abi yanınıza gelen stajyerler sadece itü ve odtü mü yoksa ?

Çok kasma dostum. Okulunu kazan, oku. İngilizce olarak kendini sürekli geliştir. İyi yerlere gelirsin. İşe girince de büyüklerine saygılı, küçüklerine sevgili ol. Saygıyı elden bırakma, her şeye atlama. Yetkili kişiler seni sürekli gözlemleyeceklerdir ve onların kontrolü altında iş yaptıracaklardır. Bu süreç biraz sancılıdır ama kendini iyi bir şekilde kanıtlarsan daha sonra zaten aşama aşama yükseleceksin. Bu sefer o kişilerin yerine sen geçeceksin.

Siz nerede çalışıyorsunuz? Bende bana bir şeyler katacak staj yeri arıyorum da. Konudan saptım kusura bakmayın.

Tamam abi sınava 2 aydan az bir süre var kazandığımda haberdar edeceğim

Tamam abi sınava 2 aydan az bir süre var kazandığımda haberdar edeceğim
1 yıldan fazla geçmiş haber yok mübarek . Nereyi kazandığınızı ve kazandığınız yer beklentilerinizi karşıladığını (çevrimiçi olacağınızı pek zannetmesem de, unutmuşsunuzdur büyük ihtimalle) yazar mısınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…