Uçakta kasa gider mi?

Arkadaşlar şehirdışına çıkmam gerekiyor pek fazla kıyafet götürmeyeceğim. Bilgisayar kasam, joystickler, mouseler vs. gitse yeterli. Hiç bagajla uğraşmak istemiyorum kabin bagaj hakkım 15 kg. Kasam Corsair Spec Delta RGB i5 9400F, GTX1660S sizce toplamda kaç kilodur? Valiz ile birlikte 15 kiloyu geçer mi? Uçakta başına bir şey gelir mi? Ekran kartını sökeyim mi kalsın mı? Bileşenler zarar görür mü havada basınç vs? Teşekkürler.

Otobusle gidemez misin? Ben öyle yapmıştım. Otobus bir nebze güvenli.

Saçma saçma sorular.
Tartıda tartmak aklına gelmedi mi?
Ayrıca her türlü zarar.
Mikropatlama veya tirbülans durumunda kasan gg olur.

Nereden biliyorsun tartısı yok? Yakınında manava gidip abi şunu bir tart mı desin.

Arkadaşlar şehirdışına çıkmam gerekiyor pek fazla kıyafet götürmeyeceğim. Bilgisayar kasam, joystickler, mouseler vs. gitse yeterli. Hiç bagajla uğraşmak istemiyorum kabin bagaj hakkım 15 kg. Kasam Corsair Spec Delta RGB i5 9400F, GTX1660S sizce toplamda kaç kilodur? Valiz ile birlikte 15 kiloyu geçer mi? Uçakta başına bir şey gelir mi? Ekran kartını sökeyim mi kalsın mı? Bileşenler zarar görür mü havada basınç vs? Teşekkürler.
Havalimanında çalışıyorum, yanında kabinde götürebilirsen götür, götüremezsen güzelce korumalı köpük gibi bişeyin içine koy.

Aksi halde zarar görür.

Kasanın etrafını ne buluyorsan sar. Köpük çok işe yarar köpükle sarıp üstüne koli bandıyla sarıp bir de sallanmayacağı içine tam oturan karton koliye koyarsanız bir şey olmaz diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı