Uçan ruhların olduğu korku oyunu

180570

Kilopat
Merhaba, 7-8 yaşında oynadığım bir oyun vardı. Adını hiçbir şekilde hatırlamıyorum. Google'da o kadar aramama rağmen hiçbir şey bulamadım. Bir FPS oyunuydu. Oyundaki sinematik sahneler çizgi roman tarzıydı yanlış hatırlamıyorsam. Oyunda değişik silahlar vardı. Oyunda kullandığınız ilk silah da testere gibi bir şeydi. Etrafında bıçaklar vardı ve daire şeklinde dönüyordu. Oyun korku temalıydı. Oyunda uçan ruhlar falan vardı. Oyunda en net hatırladığım şey çok uzun bir mardivene tırmanıyorduk. Tırman tırman bitmiyordu. Oyunu bilen arkadaş varsa söylerse sevinirim.
Ayrıca ben konu başlığını böyle yazmamıştım ama salak platform hem böyle yazmış hem de değiştirmeme izin vermiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
7-8 yaşında iken yıl kaçtı? Belki de o yılı yazarak internette horror games diye aratabilirsin.

Merhaba, 7-8 yaşında oynadığım bir oyun vardı. Adını hiçbir şekilde hatırlamıyorum. Google'da o kadar aramama rağmen hiçbir şey bulamadım. Bir FPS oyunuydu. Oyundaki sinematik sahneler çizgi roman tarzıydı yanlış hatırlamıyorsam. Oyunda değişik silahlar vardı. Oyunda kullandığınız ilk silah da testere gibi bir şeydi. Etrafında bıçaklar vardı ve daire şeklinde dönüyordu. Oyun korku temalıydı. Oyunda uçan ruhlar falan vardı. Oyunda en net hatırladığım şey çok uzun bir mardivene tırmanıyorduk. Tırman tırman bitmiyordu. Oyunu bilen arkadaş varsa söylerse sevinirim.
Ayrıca ben konu başlığını böyle yazmamıştım ama salak platform hem böyle yazmış hem de değiştirmeme izin vermiyor.
Uçan ruhların olduğu korku oyunu :D Hocam gece gece güldürdünüz ya.
oyunkuzusu.com ve 3doyunlar.net 10 sene öncenin kral oyun siteleriydi. Bir bakın belki bulursunuz :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Mevcut yaşını bilmeden oyunun yılını hesap edemeyiz.

Bu listeye bir bakar mısın?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı