Uçlu kalem önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok iyi kalemdir plastik olmasına bakma çok dayanıklı ve uzun yazım için rahat elini acıtmıyor.
Daha çok matematik işlemleri için kullanacağım, bir problem olmaz değil mi?
Bu kalemi 2 yıldır kullanıyorum hala sağlam çok iyi bir kalem.
Hafif mi hocam?

Her türlü işinizi görür ben de matematik için kullanıyorum mühendislik için çok iyi.

Bir modeli daha var beğendiğim ama bunun kadar rahat değil bütçe bir 10 TL daha çıkarsa Prime döneminde çok ucuza alabilirsiniz normalde bunun fiyatı 80 90 civarında rOtring 500 Mekanik Kurşun Kalem, 0,5 mm, Siyah: Amazon.com.tr (0.7 olanı çok fazla indirime girmemiş :( )

50tl mi bilmiyorum ama rotring 500leri ben çok beğeniyorum. 3 yıldır kullanıyorum.

Her türlü işinizi görür ben de matematik için kullanıyorum mühendislik için çok iyi.

Bir modeli daha var beğendiğim ama bunun kadar rahat değil bütçe bir 10 TL daha çıkarsa Prime döneminde çok ucuza alabilirsiniz normalde bunun fiyatı 80 90 civarında rOtring 500 Mekanik Kurşun Kalem, 0,5 mm, Siyah: Amazon.com.tr (0.7 olanı çok fazla indirime girmemiş :( )
Bütçe esnetilebilir, önerileriniz için çok teşekkür ederim.

Fiyatına değecekse onu alabilirim.

Bütçe esnetilebilir, önerileriniz için çok teşekkür ederim.

Fiyatına değecekse onu alabilirim.
Bende 2 tane var. İlkini 3 sene önce 40tlye falan aldım. İkinciyi de ilkini kaybettim sanıp geçen sene aldım. Şu an ikisi de duruyor ve memnunum açıkçası ama kalemden beklentin farklı olabilir. Bence bir kırtasiye git bak sonra internetten sipariş edersin.

Rotring Tikky 0.7 kullanıyorum ve gayet memnunum. Özellikle bastırınca kırılmaması ve tutuş şekli hoşuma gidiyor. Fiyatı da gayet uygun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı