Uçlu kalem önerisi

Dolma kalem dışında kaleme bu kadar para vermeye gerek yok bence boş masraf yazan bi tane bul kullan işte ben kaleme direk para bile vermiyorum zaten okulda sağdan soldan çıkıyor kalem uç silgi

Dolma kalem dışında kaleme bu kadar para vermeye gerek yok bence boş masraf yazan bir tane bul kullan işte ben kaleme direk para bile vermiyorum zaten okulda sağdan soldan çıkıyor kalem uç silgi.

Katılıyorum. Bir şeye mi ihtiyacım var millet teneffüsteyken ihtiyaçlarımı kalem kutusu araklayarak çalıyorum. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!

80 TL ile kalem arasında çok fark var. Mağazalar kırtasiyelerden daha ucuza satıyor. Oradan bulabilirsiniz. Ben çok da önem vermediğim ve okulda kullandığım için faber castell faber econ 0,7 versatil kalem kullanıyorum.

Bende kalemim kırılığı için econa geçtim zamanında 3.5TL'ye almıştım diye hatırlıyorum çift renk kırmızı siyah hala taş gibi :D

Bende kalemim kırılığı için econa geçtim zamanında 3.5TL'ye almıştım diye hatırlıyorum çift renk kırmızı siyah hala taş gibi :D
Şimdi ise 50-60 TL ama mağazalarda 15-20 TL. Ben okullar kapanmadan önce 8 TL'ye aldım. Kalemin etiketini yedim ve logo kısmı silindi onun harici hala kullanıyorum. Benimki şeffaf modellerden değil.

Şimdi ise 50-60 TL ama mağazalarda 15-20 TL. Ben okullar kapanmadan önce 8 TL'ye aldım. Kalemin etiketini yedim ve logo kısmı silindi onun harici hala kullanıyorum. Benimki şeffaf modellerden değil.

İnternette baktım 10TL civarı (belki de çakmadır ama hb da klasik rotring 20TL kaç yıl önce 35'e almıştım) benimki de de logoların hepsi silik uç basma yeri ve uç kısım siyah gövdesi kırmızı.

Bilmiyorum hiç internetten almadım.

Denemeniz lazım, şahsen ben grip 2011 ile rahat ediyorum. Ama başkası için Rotring daha iyi olabilir.
Ben grip 3 sene kullandım fena değil ama çok sıradan o parayı bir Rotring ya da pensan my IQ kadar haketmiyor grip bence mantıksız olur

Yeni konular

Geri
Yukarı