Uçlu kalem tavsiyesi

Rotring Tikky aldım 1 ay önce. Uç takılı kaldı ve çalışmıyor. 10 liraya almıştım bir de. :(
Evet rotring tikky kalemler günlük kullanım için değil.O bütçe için faber castell grip 1453 öneririm.

Pilot shaker falan düşünmüştüm bi ara sizce olabilir mi
Kendileri gayet kaliteli kalemdir,fakat benim bildiğim kadarıyla çizim kalemi ve tek 0.5 mevcut.

Evet rotring tikky kalemler günlük kullanım için değil.O bütçe için faber castell grip 1453 öneririm.

Kendileri gayet kaliteli kalemdir,fakat benim bildiğim kadarıyla çizim kalemi ve tek 0.5 mevcut.
Söylediğim gibi rotring rapid pro kullanabilirsiniz.Ben şahsen faber castell grip 2011 kullanıyorum,öneririm bütçenizi 50 tl nin üstüne çıkaramassanız,faber catel grip 2011 i alabilirsiniz.Biraz özel olacak hocam,ama kaçıncı sınıfsınız?

Rotring Tikky aldım 1 ay önce. Uç takılı kaldı ve çalışmıyor. 10 liraya almıştım bir de. :(
Dostum ben 6 tane falan aldım ilk aldığım 4 yıla yakın dayandı (günde 100 sayfaya yakın yazı yazmaya rağmen) 2. aldığım, 3. aldığım ve 5. aldığım çalındı. :( 4. aldığım 1 yılı geçti ve arabanın altında kaldı. 6. aldığım ise 2 yıldır kullanıyorum halen daha, şeytan kulağına kurşun. Sizin şansınıza kötü çıkmıştır belki.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı