Ucuz 8 GB DDR3 RAM önerisi

Başlık belli de bütçe belli değil. Ucuz kavramı herkes için aynı değil. Belki benim için 10 TL ucuz, sizin için 100 TL. Anlamışsınızdır diye düşünüyorum. Bütçe belirtin.

En ucuz diye yazmıştım başlığı moderatörler ucuz diye değiştirmiş. Baktığımda 200TL altı 8 GB RAM modeli zaten yokta, alabileceğim en ucuzu hangisidir?

Intel Core i5 3570S ile uyumlu mudur? Bu RAM'ler bildiğim kadarıyla AMD sistemler için üretiliyor.

En ucuz diye yazmıştım başlığı moderatörler ucuz diye değiştirmiş. Baktığımda 200TL altı 8 GB RAM modeli zaten yokta, alabileceğim en ucuzu hangisidir?
Hocam sıfır olarak en ucuzu @Umut 77 'nin attığı onu da pek önermem. Longline markası çok iyi bir marka sayılmaz. 2. el bakmanızı öneririm.

Intel Core i5 3570S ile uyumlu mudur? Bu RAM'ler bildiğim kadarıyla AMD sistemler için üretiliyor.

DDR3 her anakartla uyumludur, ikinci elden GET ilanla Kingston marka da alabilirsiniz. DDR3 1600MHz 8GB KINGSTON - RAM Bellek ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 864054539

Geri
Yukarı