Ucuz antivirüs lisansları neden ucuz?

efe1408

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Hepsiburada Trendyol gibi sitelerde örnek veriyorum ESET lisansı veriyor ama normalinden daha ucuza niye böyle ucuza veriyorlar?

@408157 bilgin varmı bu konu hakkında?

Son düzenleme:
Reis o şeyden olabilir örnek adam bilgisayar aliyor diyelim yanında bazıları hediye antivirüs veriyor lisanslı ondan ucuz oluyor onun harici fazla bilgim yok bilgim bu kadar İtemsatış gibi sitelerde de ucuz key şeklinde veriliyordur herhalde PC alırsam eğer nasip olursa bende almayı düşünüyorum antivirüs ucuza İtemsatış üzerinden.

Reis o şeyden olabilir örnek adam bilgisayar aliyor diyelim yanında bazıları hediye antivirüs veriyor lisanslı ondan ucuz oluyor onun harici fazla bilgim yok bilgim bu kadar İtemsatış gibi sitelerde de ucuz key şeklinde veriliyordur herhalde PC alırsam eğer nasip olursa bende almayı düşünüyorum antivirüs ucuza İtemsatış üzerinden.
Ora güvenlimi?

Ora güvenli mi?

Evet güvenilir sistemi anlatayım mı bir kez Nitro alışverişi yapmıştım siz parayı ödüyorsunuz kullanıcı ürünü veriyor ama eğer vermezse 24 saat içinde iptal etme seçeneği var ödemeyi iptal ediyorsunuz paranız geri geliyor eğer satıcı teslim eder ise çalışırsa ise onayla diyorsunuz adama para gidiyor hiçbir şey yapmazsanız 24 saat sonra otomatik onaylanıyor parayı alıyor.

Geri
Yukarı