Ücretsiz veya ucuz antivirüs önerisi

Bence Avast ama burada kimse Avast'ı sevmiyor :(
Avast'ı sevmeyenin alnını karışlarım. Daha güzel ve ücretsiz sunsunlarda görelim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Avast'ın övülecek bir tarafı yoktur. Üstteki link'i inceleyebilirsiniz detaylı olarak, Avast kullanıcıları Avast'ın ne yaptığından, neden artık çok güvenli olmadığından bahsetmiş. Eskiden ben de Avast kullanıcısıydım. Kaspersky'a geçtim ve mutluyum. Ek olarak Avast kullanıcı verilerini satıyor, bunu da atlamayayım.

Kaspersky Internet Security öneririm. İki yıllık lisansı 160 TL gibi bir fiyata almıştık, size de tavsiye ederim.
Bence Avast ama burada kimse Avast'ı sevmiyor :(
Avast'ı sevmeyenin alnını karışlarım. Daha güzel ve ücretsiz sunsunlarda görelim.
Avast daha önce hacklenmiş ve şimdi de kişisel verilerimizi üçüncü şirketlere satan bir firma. Sevilecek bir tarafı yok.

ücretsiz:

Kaspersky Free.

ücretli:

Norton 360: Standart (70 TL)

Kaspersky ınternet Security (150 TL)

Enis kirazoğlu sponsorlukla %50 indirim yapmıştı.

Neredeyse herkes Kaspersky önermiş, bende Kaspersky öneriyorum ama buna alternatif olarak webroot cybersecurity for gamers öneriyorum, hem cihazınıza ilk kez kuruyorsanız 830 gün lisans veriyor hem de çok çok az RAM tüketiyor.

Kaspersky veya Norton. Ben geçen aya kadar Norton kullandım ve web vs. işlerde gayet iyi. Değişik ücretlerde değişik paketleri var. Ayrıca kendi içinde optimizasyon modu vs. var.

Yeni konular

Geri
Yukarı