Ucuz Bilgisayar Parçaları Nereden Alınır?

Lasser

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler. Bundan iki ay sonrası için sistem toplamayı planlıyorum. Fakat nereden parçaları daha ucuz temin edebileceğimi bilmiyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. :):)

Hocam sizin için en iyisi akakçe olacaktır orada ki fiyatları göz önüne alın.
Onun dışında sinerji, teknobiyotik, itopya, webdenal, incehesap ve bazen gittigidiyor, n11, hepsiburada daha ucuz olabiliyor. Ebrar bilgisayarıda unutmamak gerek.

Sinerji daha ucuz oluyor ama bana sorarsan akakçe cimri gibi sitelere girip oradan en ucuzlarını seçip almalısın hepsini 1 siteden toplamak zorunda değilsin.

Teknobiyotik, Sinerji yada İtopya
Teşekkürler hocam

Hocam sizin için en iyisi akakçe olacaktır orada ki fiyatları göz önüne alın.
Onun dışında sinerji, teknobiyotik, itopya, webdenal, incehesap ve bazen gittigidiyor, n11, hepsiburada daha ucuz olabiliyor. Ebrar bilgisayarıda unutmamak gerek.
Teşekkürler, sağolun.

Sinerji daha ucuz oluyor ama bana sorarsan akakçe cimri gibi sitelere girip oradan en ucuzlarını seçip almalısın hepsini 1 siteden toplamak zorunda değilsin.
Teşekkürler, sağolun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı