Ucuz bulut oyun servisi önerisi

Ucuz cloud gaming? Bulmak çok zor emin olun ki. Kâr ettirmiyor ki pahalı yapıyorlar. Vereceğiniz paraya yazık diyebilirim. GTA 5 için zaten bahsetmişler, Valorant için düzgün bir platform yok.

Arkadaş benim sistemim kotu ve ucuz Cloud Gaming arıyorum GTA 5 oynamak için ve Valorant için ama ucuz olması lazim.

Belki xCloud olabilir hocam. Valorant yok fakat 45TL'ye Almanya VPN'den güzelce oynayabilirsiniz. Neredeyse hiç gecikme olmuyor tek sıkıntı:

-Xbox kolu lazım (emülatördende halledebilirsiniz)

Bu kadar. Evet bu kadar. Ben çok da iyi oynuyordum. Şu ana kadar da sıkıntı çekmedim tavsiye ederim.

Belki xCloud olabilir hocam. Valorant yok fakat 45TL'ye Almanya VPN'den güzelce oynayabilirsiniz. Neredeyse hiç gecikme olmuyor tek sıkıntı:

-Xbox kolu lazım (emülatördende halledebilirsiniz)

Bu kadar. Evet bu kadar. Ben çok da iyi oynuyordum. Şu ana kadar da sıkıntı çekmedim tavsiye ederim.
100mbps internet ile gecikmenin ve görüntü bozulmasının kralını yaşıyorum. Siz uygulama mı yoksa web mi kullanıyorsunuz?

100mbps internet ile gecikmenin ve görüntü bozulmasının kralını yaşıyorum. Siz uygulama mı yoksa web mi kullanıyorsunuz?
Hocam bende de 100mbps internet var. Ben 6-7 ay önce girerken vpn kullanıyordum sonra vpn kapatarak oyunu oynuyordum hiç te sıkıntı çıkmıyordu. Tabi 10 dk da bir arada küçük küçük kesintiler veya görüntü bozulması olacak ama pek sıkıntı olmuyordu.

Web kullanıyordum hocam.

Valorant, Vanguard korumasından dolayı cloud gaming servislerine getirilemiyor ama GTA 5 oynamak istiyorsanız Boosteroid kullanabilirsiniz fakat beklentiniz yüksek olmasın, GFN kadar optimize değil ve fiyatı da 206 TL.

Geri
Yukarı