Ucuz Discord Nitro satan siteler var mı?

Falan0

Femtopat
Biliyorsunuz Discord Nitro key ile etkinleştirilebiliyor. Bu sebepten bazen çok daha ucuz oluyor. Bildiğiniz ucuz Discord Nitro satan siteler var mı?
Örneğin: Buy 🔥 DISCORD NITRO - 3 months (GLOBAL) + GIFT 🔥 and download (her ürün gibi Discord Nitro da Plati'de ucuz ama stokta yok hiçbir Nitro ürünü)
Bir de polanyalı arkadaşımdan öğrendiğim plati benzeri bir site var: https://allegro.pl ama sitenin İngilizce versiyonu yok lehçe bilmediğimden anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Stokta olmamasının sebebi Xbox kampanyasından alıp satıldığından olabilir. Ucuza almanın bir yolu yok, foxngame sitesinden türk bankalarından daha rahat alabilirsiniz.

Ucuza almanızın bir yolu yok, tek satış noktası Discord. Diğer yerlerden alıp kullanırsanız dolandırılma, dolandırılmazsanız da Discord dan ban yeme ihtimaliniz var.

Daha öncesinde ben de araştırıyordum fakat bulamamıştım sanırım artık stoklar gelmiyor. Biraz baktığımda şöyle bir site buldum. Güvenilirliği hakkında maalesef bir bilgim yok fakat evet güvenilirse çok daha ucuza geliyor, bot değilse satın alan üç kişi bulunuyor.

Stokta olmamasının sebebi Xbox kampanyasından alıp satıldığından olabilir. Ucuza almanın bir yolu yok, foxngame sitesinden Türk bankalarından daha rahat alabilirsiniz.

Evet bende öyle düşünmüştüm. Büyük ihtimalle sebebi o.
Daha öncesinde ben de araştırıyordum fakat bulamamıştım sanırım artık stoklar gelmiyor. Biraz baktığımda şöyle bir site buldum. güvenilirliği hakkında maalesef bir bilgim yok fakat evet güvenilirse çok daha ucuza geliyor, bot değilse satın alan üç kişi bulunuyor.

Bu site de Plati'den alıp satıyor sanırım. Bunda da stok yok.

Biliyorsunuz Discord Nitro key ile etkinleştirilebiliyor. Bu sebepten bazen çok daha ucuz oluyor. Bildiğiniz ucuz Discord Nitro satan siteler var mı?
Örneğin: Buy 🔥 DISCORD NITRO - 3 months (GLOBAL) + GIFT 🔥 and download (her ürün gibi Discord Nitro da Plati'de ucuz ama stokta yok hiçbir Nitro ürünü)
Bir de polanyalı arkadaşımdan öğrendiğim plati benzeri bir site var: https://allegro.pl ama sitenin İngilizce versiyonu yok lehçe bilmediğimden anlamadım.
discord nitro zaten çok ucuz 35 tl gibi bi ücreti var ben kartımı kaydettim her ay oto çekiyo farkına bile varmıyorum :))

35 TL derken? Bende 10 dolar, nasıl 35 TL olabiliyor anlamadım.
(Şu an kontrol ettim Nitro classic 35 TL imiş benim hatam.)

Bizde yanlış olmaz reis 1 buçuk yıldır Nitro çekiyor karttan bilmez miyim fiyatı.

1622343449580.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı