Ucuz ekran kartı önerisi

Hocam 14.600 TL bütçeye 1650 çok düşük bir ekran kartı değil mi?

Topladığın sistemi buraya tam yazarsan uygun fiyatlı bir ekran kartı bulur arkadaşlar.

Arkadaşım kasanın yanında monitör, klavye ve farede istediği için sistem biraz güçsüz oldu ama kendisi zaten sadece cs go, valorant filan oynayacakmış şu anlık sistem böyle

Olmadı, neden alınmamalı ki anakartla ekran kartı filan mı uyuşmuyor?

Uyum önemli değil bu fiyata daha iyi sistem alınabilir. RX550ye de 3000 lira verilmez, APU sistemler bile RX 550 ile benzer performans veriyor. Önceki sayfada artığım parçalara bakmanızı öneririm.

Arkadaşım kasanın yanında monitör, klavye ve farede istediği için sistem biraz güçsüz oldu ama kendisi zaten sadece cs go, valorant filan oynayacakmış şu anlık sistem böyle

Bu ne berbat bir sistemdir, sen toplama elleşme bilmiyorsun belli. Hayatımda ilk kez Turbox'tan bile kötü bilgisayar toplayan birisini gördüm.

Şunu dahi alsan kalan bütçeyle istediğin monitör, klavye, mouse ile kat kat güçlü bir sistem olur. Ki sana önceki sayfalarda güzel sistem toplayanlar olmuş.

Bu ne berbat bir sistemdir, sen toplama elleşme bilmiyorsun belli. Hayatımda ilk kez Turbox'tan bile kötü bilgisayar toplayan birisini gördüm.

Şunu dahi alsan kalan bütçeyle istediğin monitör, klavye, mouse ile kat kat güçlü bir sistem olur. Ki sana önceki sayfalarda güzel sistem toplayanlar olmuş.

Hayatımda ilk defa toplamaya bakıyorum ben ne bileyim, araştırmada çok yapmadım öylesine sormak için geldim ama yine öneri için eyvallah.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belli ki bu işlerden pek anlamıyorsun. RX550, PSU ve kasa, fare ve monitör hiç olmamış bu fiyata bu sistem asla alınmaz. Arkadaşlardan bazıları çok güzel sistemler önermiş önceki sayfalarda, onlardan birini alabilirsiniz.

Arkadaşım kasanın yanında monitör, klavye ve farede istediği için sistem biraz güçsüz oldu ama kendisi zaten sadece CS:GO, Valorant filan oynayacakmış şu anlık sistem böyle.

Hocam bu sistem benim de Instagram'dan karşıma çıktı marka konusunda bir sorun var mıdır? Ekran kartı bile o markaya ait ve site başka sitelerde Turbox'un bilgisayarlarını satıyor.

Hocam bu sistem benim de Instagram'dan karşıma çıktı marka konusunda bir sorun var mıdır? Ekran kartı bile o markaya ait ve site başka sitelerde Turbox'un bilgisayarlarını satıyor.
Dragos ve Turbox Atom Bilişime ait zaten.
Marka genel olarak uzak doğudan gelen markasız kartların üstünə Dragos yazmaktan ibaret.

Yeni konular

Geri
Yukarı