Ucuz F/P Kasa Önerisi

Emre ŞALLAK

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Elektrik-Elektronik Teknikeri / Fizik Öğretmeni
Arkadaşlar bana bildiğiniz, gördüğünüz, incelediğiniz ya da sözüne güvendiğiniz birisinin memnun olduğu fiyat/performans türünde bir kasa önerebilir misiniz? Kasaya fazla para harcamak istemiyorum o yüzden ucuz yollu bir kasa istiyorum. İyi düzeyde hava sirkülasyonu olsun, USB 3.0 olmasa da olur, SSD takma yeri de olabilir, işime gelir bu olay. Kasanın içinde 80+ PSU varsa kasa+PSU olarak ta önerilere açığım. Zalman Z3 Plus çok kullanılan model, onun haricinde önerilerinizi bekliyorum. Yaratıcı zihinleri görelim biraz. :)

İlgilenen herkese şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe nedir Hocam? 1000 liralık bütçeye F/P var, 500 liralık bütçeye F/P var.

Hocam mümkün olduğunca ucuz olmasını istiyorum ama o fiyattaki diğer kasalardan biraz performans veya kalite farkı olsun istiyorum, tam olarak anlatamadıysam durumu fiyat 0-120TL kadar diyelim mesela, daha belirleyici olur ama benim için ne kadar kasaya az para verirsem iç parçalara o kadar fazla para ayırabileceğim.

Hava sirkülasyonu var, USB 3.0 desteği var, fan kontrolü var, SSD yuvası var, VGA boşluğu geniş, 4 adet fanı var, penceresi var; Z3 PLUS dururken neden başka kasa? Farklı olmak istiyorsan beyaz rengini alırsın ve keyfine bakarsın. Bizzat kullandığım kasa ve renk, memnun kalmadığım ürünü asla başkasına aldırmam. Koşarak gidin ve Z3 Plus alın.

@Silinen üye @Barış ÖZER Beni anlamadığınız apaçık ortada, Zalman Z3 Plus'ın bende iyi olduğunu biliyorum, bizzat arkadaşlarıma kendim montaj yaptım fakat kasaya 150 lira verecek param yok. Diğer markalara yönelmek istiyorum, bu konuyu açma nedenimde o zaten. Eğer güzel bir model bulursam tabii. O kasayı almayacağım ya da beğenmediğim için öyle bir şey yazmadım oraya. En az herkes gibi bende o kasanın hangi açılardan güzel olduğunu biliyorum.

Adam alışılmışın dışında, farklı tavsiye istiyor. Ama arkadaşların önerdiğide parasını hakediyor yani.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı