Ucuz, fiyat/performans tablet SM-T290

AGjesurzz

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba,
Yeni tablet aldım ve incelemesini yayınlanamak istiyorum.
Model: SM-T290
Tasarım
Tasarımı çok şık ve güzel.
Performans
Performans, açısından güzel fakat donmalar kasmalar var. One UI güncellemesi yaparken tablete format atıp yükleyin yoksa güncellemeden sonra donabilir tablet. Orta segment oyunları ve çoğu uygulamayı açıyor ve orta ayarlarda 60 FPS veriyor.
Pil ve batarya durumu
Pili ve bataryası iyi. Tabletin şarjını %100 yapıp 2 gün kullandım.
Eğitim
Eğitim açısından çok uygun bir tablet. Zoom derslerinize girip, WhatsApp'tan öğretmenlerinizin attığı ödevleri yapabilirsiniz, EBA'ya girebilirisiniz.
Hafıza
32 GB'lık bir hafıza var. Bana yetmiyor diyorsanız 1TB'a kadar hafıza desteği var.
Kamera
Ön kamerası 2MP arka kamerası ise 8MP çözünürlükte. Bence canlı dersler için kamerası ideal.
Ekran
Ekran bence çok ideal. Canlı derse girenler için uygun.
Ses
Tabletin 2 hoparlörü var ve son ses müzik dinlerken bir şeyler yapmak isteyenler için uygun.
Video
Videolarınızı 1080P'de rahatlıkla izleyebilirsiniz. Donma kasma görmedim video izlerken.
Güncelleme
Dediğim gibi, One UI güncellemesi yaparken tableti sıfırlayıp yükleyin güncelllemeyi. Ve eylül ayı gibi de andiroid 11 ile birlikte One UI 3.0 güncellemesi gelecek.

Ürün linki: https://www.hepsiburada.com/samsung...NbuNoVoD-VxFaLwOXmSf-H5rtMKmmQOoaAvXjEALw_wcB

Ders ve ara sıra oyun oynarım diyorsanız çok iyi bir tablet.

Bir sorunuz olursa yazabilirsiniz.
İyi günler!

Merhaba,
Yeni tablet aldım ve incelemesini yayınlanamak istiyorum.
Model: SM-T290
Tasarım
Tasarımı çok şık ve güzel.
Performans
Performans, açısından güzel fakat donmalar kasmalar var. One UI güncellemesi yaparken tablete format atıp yükleyin yoksa güncellemeden sonra donabilir tablet. Orta segment oyunları ve çoğu uygulamayı açıyor ve orta ayarlarda 60 FPS veriyor.
Pil ve batarya durumu
Pili ve bataryası iyi. Tabletin şarjını %100 yapıp 2 gün kullandım.
Eğitim
Eğitim açısından çok uygun bir tablet. Zoom derslerinize girip, WhatsApp'tan öğretmenlerinizin attığı ödevleri yapabilirsiniz, EBA'ya girebilirisiniz.
Hafıza
32 GB'lık bir hafıza var. Bana yetmiyor diyorsanız 1TB'a kadar hafıza desteği var.
Kamera
Ön kamerası 2MP arka kamerası ise 8MP çözünürlükte. Bence canlı dersler için kamerası ideal.
Ekran
Ekran bence çok ideal. Canlı derse girenler için uygun.
Ses
Tabletin 2 hoparlörü var ve son ses müzik dinlerken bir şeyler yapmak isteyenler için uygun.
Video
Videolarınızı 1080P'de rahatlıkla izleyebilirsiniz. Donma kasma görmedim video izlerken.
Güncelleme
Dediğim gibi, One UI güncellemesi yaparken tableti sıfırlayıp yükleyin güncelllemeyi. Ve eylül ayı gibi de andiroid 11 ile birlikte One UI 3.0 güncellemesi gelecek.

Ürün linki: https://www.hepsiburada.com/samsung...NbuNoVoD-VxFaLwOXmSf-H5rtMKmmQOoaAvXjEALw_wcB

Ders ve ara sıra oyun oynarım diyorsanız çok iyi bir tablet.

Bir sorunuz olursa yazabilirsiniz.
İyi günler!
İncelemeye keşke biraz da görsel ekleseymişsin, eline sağlık.

Geri
Yukarı