Ucuz gamepad önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Max 300TL ama tetik tuşlarında hassasiyet şart. Ve dediğim gibi aşırı kaliteli olmasın.
350 TL civarına 2. el F310 var, daha düşük fiyata düzgün bir kol bulabileceğinizi sanmıyorum.

400 TL'ye çıkabilirseniz Monster Pusat Pro öneririm.

Keşke biraz daha geç yazsaydınız(!) bence 100 TL daha ekleyip ikinci elden temiz F310 bakın.

Ne anlatıyon arkadaşım ben her gün boş boş forumlardamı geziyorum sence işim var.

O fiyata tetik tuşlarında hassasiyet zor bulabilirsin belki 2. el.

Şu bir ara BİM'de satılan PS4 çakması kol vardı 400'e o alınır mı?

350 TL civarına 2. el F310 var, daha düşük fiyata düzgün bir kol bulabileceğinizi sanmıyorum.

400 TL'ye çıkabilirseniz Monster Pusat Pro öneririm.

Pusat Pro 2. elde sorunlu çıkabilir diye düşünüyorum ama 2. el almak istemiyorum nedense ha bir de PlayStation cafelerden 2. el kol alınır mı?

Pusat Pro 2. elde sorunlu çıkabilir diye düşünüyorum ama 2. el almak istemiyorum nedense ha bir de PlayStation cafelerden 2. el kol alınır mı?
Ben de 2. el aldım bir sorun çıkmadı, PlayStation cafelerden alırsanız çok daha fazla sorun çıkar. Bu bütçeyle sıfır düzgün bir kol bulmanız zor maalesef.

Hocam şu tür bir kola ne dersiniz yine dediğim gibi ara sıra Forza oynamak için alıyorum zaten alışırsam vs kaliteli bir şey alırım şu anlık PS3 kolu bile yeterli.

Hocam aynı bu tarz bir kolu 150 TL'ye almıstım bende hala kullanıyorum ama ben cok oynamadığım için bozulmamış olabilir bunların ömürleri cok uzun olmaz ve bunlarda hassasiyet olması imkansız.

Son düzenleme:
Hocam aynı bu tarz bir kolu 150 TL'ye almıstım bende hala kullanıyorum ama ben cok oynamadığım için bozulmamıs olabilir bunların ömürleri cok uzun olmaz ve bunlarda hassasiyet olması imkansız.

Anladım hocam ben sıfır almak istiyorum bulunduğum yerde sarı siteden vs baktıgımda hiç görünmüyor gamepad vs en az 400TL ayırmam gerekecek gibi duruyor.

Anladım hocam ben sıfır almak istiyorum bulunduğum yerde sarı siteden vs baktıgımda hiç görünmüyor gamepad vs en az 400TL ayırmam gerekecek gibi duruyor.

Çakma PS4 kolu alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çakma PS4 kolu alabilirsiniz.

Polosmart'ın çakma kolu var bir arkadaşımda vardı kullanmıştım hoşuma gitmişti onu alabilirim yardım ettiğiniz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı