Ucuz hoparlörlü akıllı saat önerisi

44Nihat07

Kilopat
Duş alırken müzik dinlemek için hoparlöre sahip bir akıllı saat arıyorum ama bütçem çok kısıtlı. Diğer isteklerim nabzı doğru ölçsün ve diğer standar Mi Band özellikleri yeter spor falan. En uygun fiyata akıllı saat önerir misiniz bu istekler doğrultusunda?

Tam bütçem yok aslında amacım 500TL altına işi bitirmek. 300 olsa daha iyi olur ama. F/P oranı en yüksek olana göre bütçe esneteceğim. Hatta 600-700'e çok iyi dediğiniz varsa 2.el düşünebilirim.
HW16 smartwhact alabilirsiniz, ben kullanıyorum.

Kağıt üstünde çok iyi duruyor. Ne kadardır kullanıyorsunuz ve eksileri neler söyleyebilir misiniz? Ek olarak bu herhangi bir Çin markası mı, yoksa bir bilindik Çin markasının alt ürünü mü?

Tam bütçem yok aslında amacım 500TL altına işi bitirmek. 300 olsa daha iyi olur ama. F/P oranı en yüksek olana göre bütçe esneteceğim. Hatta 600-700'e çok iyi dediğiniz varsa 2.el düşünebilirim.

Kağıt üstünde çok iyi duruyor. Ne kadardır kullanıyorsunuz ve eksileri neler söyleyebilir misiniz? Ek olarak bu herhangi bir Çin markası mı, yoksa bir bilindik Çin markasının alt ürünü mü?

Herhangi bir şey hocam, yani düzgün çalışıyor. Ben alırkende çok beğenmiştim, fakat korkum vardı bozulur veya çizik gelir diye ama öyle bir şey olmadı. Şimdi bugünde yine çok beğeniyorum.

Geri
Yukarı