Ucuz İnternet Önerisi

HammerOfOrnn

Hectopat
Arkadaşlar Superonline kullanıcısıyım. Taahhütümün bitmesi üzerine 65TL 24MBPS internet yerine 80TL 10MBPS internet kullanmaya başladım ancak bu hız hiç bana yetmiyor. Minimum 24MBPS ve 65TL altı internet önerebilirmisiniz ?

MBps mi, Mbps mi bu ufak bir detay ama önemli dostum. Muhtemelen Mbps'dir. 10MBps teorik olarak saniyede 10 MB indirmeni sağlar ve yeterlidir. 10 Mbps ise saniyede 1,25 MB indirmene izin verir. Teorik olduğu için aldığın hız muhtemelen 1 MB/sn'den az olabilir.
Onun dışında, ben Vodafone Dijital Ev 30 paketini aldım 2-3 hafta önce. Sabah 8'den akşam 8'e kadar gayet hızlı. 30 Mbps (Teorik olarak 4MB/sn civarı), sana her türlü yeter. AKK yok. İlk 6 ay 55₺ (sanırım, unuttum şuan) sonraki 18 ay 75₺ (bundan eminim). Akşam 2'den sabah 8'e kadar denemedim hiç. 8'den sonra hız düşüyor ama aynı anda 3 kişi internette rahat dolaşıyor. 720P60 videoda takılma 0 ama 1080'de olabilir. Denemedim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı