Ucuz internet önerisi

Kullandığın internetin adını verebilirsen ona göre bakabilirim.

Verdiğim sitelerden diğer 2 altyapıyı da sorgulayın. Superonline ve Kablonet altyapısı da evinde yoksa dediğim gibi bağlatamazsın.
Ay telekom.
Kullandığın internetin adını verebilirsen ona göre bakabilirim.

Verdiğim sitelerden diğer 2 altyapıyı da sorgulayın. Superonline ve Kablonet altyapısı da evinde yoksa dediğim gibi bağlatamazsın.
Super online sorgulatıyorum site apartman adına mahalleyi yazdım araya basıyorum yanıp yanıp sönüyor diğerinde benim mahallem baştan çıkmıyor.

Kendisi Air Fiber üzerinden hizmet veriyormuş. Yani interneti size ve diğer kullananlara kablosuz olarak veriyor. Buna bağlı olarak saate bağlı hız düşmesi ve yüksek ping sorunu yaşanabilir.

Bence 3 sorgulamada da altyapı yok gözükürse Türk Telekom ve Süperonline firmalarına altyapı başvurusu yapın. O altyapı gelene kadar da bunu kullanmaya devam edin.

Kendisi Air fiber üzerinden hizmet veriyormuş. Yani interneti size kablosuz olarak veriyor. Buna bağlı olarak saate bağlı hız düşmesi ve yüksek ping sorunu yaşanabilir.

Bence 3 sorgulamada da altyapı yok gözükürse Türk Telekom ve Superonline firmalarına altyapı başvurusu yapın. O altyapı gelene kadar da bunu kullanmaya devam edin.

Altyapı paralı mı? Ortalama ne zaman gelir bu internet kullanılacak gibi değil pingi geçtim saniyede 30 KB nedir?
Kendisi Air Fiber üzerinden hizmet veriyormuş. Yani interneti size ve diğer kullananlara kablosuz olarak veriyor. Buna bağlı olarak saate bağlı hız düşmesi ve yüksek ping sorunu yaşanabilir.

Bence 3 sorgulamada da altyapı yok gözükürse Türk Telekom ve Süperonline firmalarına altyapı başvurusu yapın. O altyapı gelene kadar da bunu kullanmaya devam edin.
İnternetçi interneti yükseltin diyordu 1 2 ay önce yükseltirsem ping düşer mi?

Paralı değil. Duruma göre (mesela yan evlerde altyapı varsa) 1-2 aya da gelebilir ama yakındaki binalarda da hiç altyapı yoksa 1 sene süren durumlar da olabiliyor.

Yani kanser olmaya dewamke 1 sene bekleyeceğiz artık.
Paralı değil. Duruma göre (mesela yan evlerde altyapı varsa) 1-2 aya da gelebilir ama yakındaki binalarda da hiç altyapı yoksa 1 sene süren durumlar da olabiliyor.
Şey internetçinin dediği gibi yükseltirsem ping azalır mı?

Yani kanser olmaya dewamke 1 sene bekleyeceğiz artık.

Şey internetçinin dediği gibi yükseltirsem ping azalır mı?
Hız ping ile orantılı değildir. Air fiber üzerinden alıyorsanız zaten ping olur. Ayrıca o 40 TL'lik interneti kesinlikle tavsiye etmiyorum çok kötü. Adresine altyapı getirmeye çalış. Sen beklersen bırak 1 yılı 10 senede bile gelmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı