Ucuz iPhone satan Instagram sayfaları

• Konuyu başlatan NIIC
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 38
  • Görüntüleme 2B
Büyük ihtimalle dolandırıcılar. Ellerinde telefon bile yok muhtemelen. Hesaplarında hiç telefonlarının fotoğrafı, videosu falan yok. Yazdım videosunu atabilir misiniz diye cevap vermiyorlar.

Büyük ihtimalle dolandırıcılar. Ellerinde telefon bile yok muhtemelen. Hesaplarında hiç telefonlarının fotoğrafı, videosu falan yok. Yazdım videosunu atabilir misiniz diye cevap vermiyorlar.
Konu sahibi okuyor bunu da. İnternetten video arıyor şuan seni keklemek için. Atar birazdan 😄 Çünkü aklı başında insan önce bir dolar fiyatlarına bakar. Bu kafasına göre bir liste almış gelmiş. Amacı reklam yapıp dolandıracak insan bulmak gibi geldi.

Eki Görüntüle 1551569

Nasıl bu kadar ucuz bunlar nedir bunların olayı açıklar mısınız?

Diğer arkadaşların dediği gibi aralarında hiç fark yok desek yeridir. Hadi diyelim 11 12 eskidi fiyatları normal diyelim. 13-14 arasında bile fark yok. 14 biraz yeni olduğu için para eklemişler ama ekleseler ne olacak? Yine belli ediyor. IMEI falan diyen arkadaşlar var ancak sanmıyorum. Yine de ucuz. Replika telefondur. Onun dışında şikayet var sitesinde belli oluyor. Ya dolandırıcılar ya da orijinal olmayan telefon yolluyorlar. Gelen telefondanda hayır geleceğini sanmıyorum.

Geri
Yukarı