Ucuz klavye kullanışlı olur mu?

Blacknfecton

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, ben Redragon K552 adlı klavyeyi almayı düşünüyordum fakat bazı arkadaşlarım 1000TL klavyeye verilmez tarzı şeyler söylediler. 500'e Gamepower var. Bir düşündüm açıkçası siz ne diyorsunuz?

500TL verip 1 yıl kullanmak yerine 1000TL verip 5 yıl kullanın, arkadaşlarınıza inanıp yanlış şey almayın.

Almak istediğiniz Switch türü nedir? Gamepower almayın ömürleri çok kısa oluyor Gamenote KB857l aldım herhangi bir sorun yok gayet rahat bu gidişle 2-3 yıl kullanırım gibi duruyor.

Birkaç aya rengi atar, bozulur, mutlaka bir şey olur, çöpe gider verdiğiniz para. Paraya kıyıp kaliteli markalardan yıllarca kullanılabilecek modeller almakta fayda var.

Ya bu arkadaşlar hep aynı. 1000 TL verilmez diyip ileride 2000 TL'ye klavye alacaklar, hep aynı hikaye. Klavyeye laf atıp pahalı kıyafetleri de var değil mi?

Boşver, beğendiysen al. Şimdi almazsan ileride alamazsın zaten. Hep fiyatı artacak hemde belki fırsatın olmaz, paran varken al diyorum ben.

Son düzenleme:
Kablolu veya kablosuz olması, tuş basma ömrü, hız, gecikme RGB, malzeme kalitesi vs. bunlar klavyelerin fiyatlarında belirleyici unsurlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı