Ucuz laptop önerisi

Hocam Valorant GTA 5 Tom Clancy's Rainbow Six: Siege Roblox Minecraft falan oynayacagım oynatır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki ile aynı FPS'leri verir.
Kısacası oynatır sıkıntı çıkarmaz.
Aynı işlemcili daha ucuza laptoplarda olabilir ben onu buldum.

ucuz laptop mu o ne gardaş?
şaka bir yana tavsiyem monstera bulaşma. arkadaşımda var adaptörde çay demledik geçen afiyetle içtik.
7.500₺ye iyi bir notebook alamazsın bu zamanda. oynıyacağın oyunlara göre söylüyorum.

Ucuz laptop mu o ne gardaş?
Şaka bir yana tavsiyem monstera bulaşma. Arkadaşımda var adaptörde çay demledik geçen afiyetle içtik.
7.500₺ye iyi bir notebook alamazsın bu zamanda. Oynayacağın oyunlara göre söylüyorum.

Hocam bu laptop işimi görür mü Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynamam belki ama Valorant CS:GO ve GTA 5 kesin oynarım.

Hocam bu laptop işimi görür mü Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oynamam belki ama Valorant CS:GO ve GTA 5 kesin oynarım.
ben sadece beğendiğim için ve sistemin özelliklerini gördüğüm için attım. ben masaüstü oyuncusuyum. seni yanıltmak istemem. benim amcamda dell notebook aldı 16k ya ama oyun oynamıyor. excell ve ofis programları için kullanıyor. seyahat eder misin? ettiğinde bilgisayarını vs yanında götürür müsün? bu iki soru bence önemli. seyahat ettiğinde yanında bir pc götürmüyorsan masaüstü bence en iyisi ve daha performanslı çalışır. ama seyahat ediyorum ben diyorsan bi 10k gözden çıkarmalısın.
rtx 3050 her oyunu açar bence iyi.

Ben sadece beğendiğim için ve sistemin özelliklerini gördüğüm için attım. Ben masaüstü oyuncusuyum. Seni yanıltmak istemem. Benim amcamda Dell notebook aldı 16k ya ama oyun oynamıyor. Excel ve ofis programları için kullanıyor. Seyahat eder misin? Ettiğinde bilgisayarını vs yanında götürür müsün? Bu iki soru bence önemli. Seyahat ettiğinde yanında bir PC götürmüyorsan masaüstü bence en iyisi ve daha performanslı çalışır. Ama seyahat ediyorum ben diyorsan bir 10k gözden çıkarmalısın.
RTX 3050 her oyunu açar bence iyi.

Isınma problemi var bunun sakın alma.

ben sadece beğendiğim için ve sistemin özelliklerini gördüğüm için attım. ben masaüstü oyuncusuyum. seni yanıltmak istemem. benim amcamda dell notebook aldı 16k ya ama oyun oynamıyor. excell ve ofis programları için kullanıyor. seyahat eder misin? ettiğinde bilgisayarını vs yanında götürür müsün? bu iki soru bence önemli. seyahat ettiğinde yanında bir pc götürmüyorsan masaüstü bence en iyisi ve daha performanslı çalışır. ama seyahat ediyorum ben diyorsan bi 10k gözden çıkarmalısın.
rtx 3050 her oyunu açar bence iyi.

Geri
Yukarı