Ucuz monitör önerisi

İyi kontrast istediğinizde size VA panel öneririm, IPS ve TN'lerde dediğiniz gibi kontrast kötü olduğundan düzgün siyahlar almanız zor olacaktır.

Bunları öneririm;

(Çok iyi siyahlar, düşük parlaklık)

(İyi siyahlar, normal parlaklık)

İyi kontrast istediğinizde size VA panel öneririm, IPS ve TN'lerde dediğiniz gibi kontrast kötü olduğundan düzgün siyahlar almanız zor olacaktır.

Bunları öneririm;

(Çok iyi siyahlar, düşük parlaklık)

(İyi siyahlar, normal parlaklık)

https://www.hepsiburada.com/lg-22mk...eesync-full-hd-gaming-monitor-p-HBV00000HA8L7 bu Philips'ten daha mı iyi? Ona göre alacağım.

Hem kötü siyahlar hem de kötü renkler istemiyorsanız kesinlikle uzak durun derim.

Kontrast oranı rezalet ötesi. Öyle böyle değil.

600:1 diyor. Attıklarımdan 5-6 kat daha az :D

Kısacası asla önermem.

Hem kötü siyahlar hem de kötü renkler istemiyorsanız kesinlikle uzak durun derim.

Kontrast oranı rezalet ötesi. Öyle böyle değil.

600:1 diyor. Attıklarımdan 5-6 kat daha az :D

Kısacası asla önermem.
Philips alıyorum o zaman teşekkürler. Kontrast ne bu arada :d

Kontrast ne bu arada? :d
Monitörde aynı anda gösterilen en koyu siyah ile en parlak beyazın parlaklık farkı. Bu fark azaldıkça siyahlar açıklaşmaya başlar.

Hocam siz konu sahibi değilmişsiniz, onları kontrast'ı yüksek diye önerdim. Konu sahibi konuda kontrast konusunda sıkıntı çektiğini söylemiş çünkü.

Size başka modeller öenrebilirim. Philips 246E9Q'ya bakın derim.
Attıklarım kadar iyi siyahlar vaat etmese de çok daha canlı renkler vaat ediyor.

Monitörde aynı anda gösterilen en koyu siyah ile en parlak beyazın parlaklık farkı. Bu fark azaldıkça siyahlar açıklaşmaya başlar.

Hocam siz konu sahibi değilmişsiniz, onları Kontrast'ı yüksek diye önerdim. Konu sahibi konuda kontrast konusunda sıkıntı çektiğini söylemiş çünkü.

Size başka modeller öenrebilirim. Philips 246E9Q'ya bakın derim.
Attıklarım kadar iyi siyahlar vaat etmese de çok daha canlı renkler vaat ediyor.

Bütçemi aşıyor hocam şu ilk attığınız Philips'in renkleri çok kötü değilse fiyatı hak edecek kadar iyiyse onu alayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı