Ucuz Nike ayakkabısını nereden bulabilirim?

• Konuyu başlatan m47
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 1B

m47

Kilopat
Ben Nike üzerinden 2 tane ayakkabı beğendim. Bunlar 1 ve 2 fiyatları çok pahalı 2'sini alabilmem için böbreğimi falan satmam lazım :D bunların sağlam bir replikası var mı güvenebileceğim site veya bir yer?
Eğer yer önerisi yapacaksanız konumum;
Kadıköy.

Öncelikle kesinlikle replika ayakkabı almamalısın. Sağlık açısından çok fazla zararı var. Nike'ın kendi sitesinde indirimler oluyor zaman zaman. Onun dışında Trendyol gibi yerlerde indirimlere girebiliyorlar(güvenli mağazaları seçin).

Replika ayakkabı hakkında biraz daha bahsetmek istiyorum. Sırf ayakkabının adı var diye aldığın replika ayakkabılar, seni sağlığından eder. Ömürleri de hiç uzun olmaz. Ayrıca dışardan da replika olduğu anlaşılır.

Ucuz Nike ayakkabı istiyorsan tek çözümü Amerikada çalışıp Türkiyeden satın almak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Son çare böyle. Bütün ülke artık bunu kovalıyor. Çünkü normal bir ailenin alabileceği fiyatlar değil.
Aynı zamanda iktisatta bir söz vardır “ bir ürünün fiyatı sana pahalı geliyorsa senin için üretilmemiştir.”. Bizim ülke için üretilmiyorlar artık.

Geri
Yukarı