Nereden ucuz forma bulabilirim?

OMERTA

Decapat
Daha fazla  
Aşağıda belirttiğim formalardan 1 2 tanesini almak istiyorum ama nereden alabilirim hiçbir fikrim yok Instagram sayfalarına pek güvenemiyorum ama sanırım en ucuzu onlar oluyor duruma göre onları da düşünebilirim o yüzden.
2013 GS yakalı forma.
2009 fernando torres forması.
2009 barça forması.
İtalya milli takımının yeni forması ( koyu yeşil olanı )
Efsane milan forması.

Bunlardan 1-2 tanesini almayı düşünüyorum mümkün oldukça ucuz olması ilk tercihim. Teşekkür ederim.

Lisanslı bulman çok zor bulsanda pahalıya patlar çakma da olur derseniz eğer genelde eminönünde ya da beyazıt meydanda birçok mağazada alt geçitlerde bulunan dükkanlarda rahatlikla bulabilirsiniz Instagram ve Trendyol'da aynı şekilde bulabilirsiniz.

Lisanslı bulman çok zor bulsanda pahalıya patlar çakma da olur derseniz eğer genelde eminönünde ya da beyazıt meydanda birçok mağazada alt geçitlerde bulunan dükkanlarda rahatlikla bulabilirsiniz Instagram ve Trendyol'da aynı şekilde bulabilirsiniz.

Çakmalar Trendyol'da dolu. Her mahalle arası formacıda da var. Lisanslı olarak ancak 2. el sitelerinde.

Öncelikle teşekkür ederim. GS forması ve torres formasını Trendyol'da bulamadım ama link atma şansınız var mı acaba?

Geri
Yukarı