Ucuz Office 365 nereden alınır?

Ali kerimov

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar kendime Office 365 almak istiyorum ama malum çok pahalı kmc gibi crack yöntemleri de kullanmak istemiyorum. Ben de birkaç tane ucuz lisans satan site buldum direkt hesap bilgileri veriyorlar. Bu sitelerden alsam sorun olur mu ya da bu sitelerden hangisi daha iyi (hesabın şifresini değiştirmek gibi ek konularda).

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesap almak ne kadar güvenli bilmiyorum ama hepsi aşağı yukarı aynı işi yaptıkları için hiçbiri bir diğerinden güvenli diyemeyiz. Libreoffice, Open Office gibi alternatifler. Eğer olmazsa bu sitelerden almak tek seçenek gibi.

Öğrenciysen fakülteden alacağın mail adresi ile Microsoft'a kaydolup ücretsiz kullanabilirsin. Diğer yandan arkadaşın dediği gibi bunlar bir senelik sen 2019 sürümüne bakmanı öneririm.

Verdiğim sayfada kaydola tıklayınca çok saçma bir arayüz karşına çıkacak. Doğru şekilde tıklaman lazım aslında çok basit ama web sayfası berbat gözüktüğü için mide bulandırıyor.

İstersen web arayüzünde indirmeden kullanabilirsin. Gayet kullanışlı. İstersen de indirerek kullanırsın.
Ekran görüntüsü 2021-10-31 004638.jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı