Ucuz oyun kolu ile oyun oynama

Salih Karagoz

Hectopat
Daha fazla  
Kardeşimle Street Fighter 4 oynamak için oyun kolu aldım (sadece o oyun için değil diğer oyunlar için de) ama Street Fighter 4'de girince oyun oyun kolunu 1Player olarak ayarlıyor Player olarak ayarlamıyor nasıl 2Player yapabilirim? Ve diğer oyunlarda nasıl oyun kolunu kullanabiliriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşimle Street Fighter 4 oynamak için oyun kolu aldım (sadece o oyun için değil diğer oyunlar için de) ama Street Fighter 4'de girince oyun oyun kolunu 1Player olarak ayarlıyor Player olarak ayarlamıyor nasıl 2Player yapabilirim? Ve diğer oyunlarda nasıl oyun kolunu kullanabiliriz?
Street fighteri bilmem ama PES oynarken biliyorum. Bende bir klavye bir oyun kolu ile oynamak için ayarlardan oyun kolunu 2 numaralı seçeneğini işaretlerdim. Sistem 1.yi klavye, 2.yi oyun kolu olarak algılayıp 2 kişilik oynamaya izin verirdi. Belki street fighterda da vardır. Ayarlayabilirsen oyun kollarını numaralandır.

Oyun orjinal mi? Eğer değilse bundan kaynaklanabiliyor bazı oyunlarda. Ayrıca ucuz dediğinize göre PS3 kolu falan kullanıyorsunuz sanırım. x360ce yazılımını kurcalarsanız belki bir şeyler bulursunuz. Bunun dışında Windows işletim sistemi resmi olarak sadece XBOX kollarını desteklemektedir. Bu sorunu bilgisayarda oynamaya çalıştığınızı düşünerek yazdım bu arada. Eğer konsolda oynamaya çalışıyorsanız bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı