Ucuz RGB kasa önerisi

Önerdiğiniz kasada hava akışını adına hiçbirşey yok. Dark, Tx, Power Boost gibi markalardan tecrübelerime göre bu markalardan uzak durun. Fiyatları düşük ancak malzeme kalitesi gerçekten düşük.
300₺'ye önerebileceğim kasa:
Dediğiniz kasa güzel ama ben daha çok RGB istiyorum hocam.

Aerocool Cylon 270 TL
Aerocool Streak 220 TL
Aerocool Shard 290TL
Aerocool tasarımlarına hasta olduğum için Aerocool öneriyorum. Bazıları tasarımlarını pek beğenmiyor kasa içi hava soğutması kötü gibi yorumlar yapıyor. Ben öyle olduğunu düşünmüyorum hatta düz bir kasa almak yerine tasarımlı bir kasa almak istiyorsanız kesinlikle seçiminiz Aerocool olmalı. Diğer kasalar ise öndeki fanlar gözüküyor ve insanın az çok dikkatini bozuyor ancak Aerocool kasalarında önlerde hep bir RGB, hep bir tasarım var o yüzden seviyorum. Bu arada Cylon ve Shard modellerinde PSU alt kısımda Streak modelinde PSU üst kısımda. En çok Shard modelini seviyorum neden diyecek olursanız önde kavisli bir çıkıntı var güzel bir hava katıyor. O sol tarafta gördüğümüz siyah mat kısım aslında ışığı geçiriyor yani ön kısıma RGB fan taktığınızda gözünüzü almayacak ve rahatsız etmeyecek şekilde hoş bir görüntü katıyor.
Edit: Bütçenin 250 TL olduğunu biliyorum indirime düşerse buradaki bütün kasaları alabilirsiniz.

Aerocool Cylon 270 TL
Aerocool Streak 220 TL
Aerocool Shard 290TL
Aerocool tasarımlarına hasta olduğum için Aerocool öneriyorum. Bazıları tasarımlarını pek beğenmiyor kasa içi hava soğutması kötü gibi yorumlar yapıyor. Ben öyle olduğunu düşünmüyorum hatta düz bir kasa almak yerine tasarımlı bir kasa almak istiyorsanız kesinlikle seçiminiz Aerocool olmalı. Diğer kasalar ise öndeki fanlar gözüküyor ve insanın az çok dikkatini bozuyor ancak Aerocool kasalarında önlerde hep bir RGB, hep bir tasarım var o yüzden seviyorum. Bu arada Cylon ve Shard modellerinde PSU alt kısımda Streak modelinde PSU üst kısımda. En çok Shard modelini seviyorum neden diyecek olursanız önde kavisli bir çıkıntı var güzel bir hava katıyor. O sol tarafta gördüğümüz siyah mat kısım aslında ışığı geçiriyor yani ön kısıma RGB fan taktığınızda gözünüzü almayacak ve rahatsız etmeyecek şekilde hoş bir görüntü katıyor.
Edit: Bütçenin 250 TL olduğunu biliyorum indirime düşerse buradaki bütün kasaları alabilirsiniz.
Evet dediğiniz kasaları beğendim önceden de bakmıştım.

Yeni bir sistem topladım RAM kaldı ve ben bu güzel en azından benim için güzel sisteme güzel ve ucuz bir RGB kasa almak istiyorum, maksimum 250 TL olsun. Bir de güç kaynağı alt tarafta olsun. En ucuz ve en güzel RGB kasa önerir misiniz?
Bütçeyi yazmışsın arkadaşım ama bu kasada psu istiyormusun ? Bu kasada kullandığın anakart boyutu atx gibi ayrıntıları yazmamışsın tam bir tanım yaparsan daha fazla yardımcı olabiliriz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı