Ucuz RX 580'ler güvenilir mi?

Pratzkaa

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bayağıdır fiyatlara bakmıyordum şimdi baktım diğer kartların çok altında fiyatlara RX 580 satıldığını gördüm Hepsiburada'da falan. Linkleri bırakıyorum bunlar neden ucuz bunlar güvenilir mi? Aydınlatırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bayağıdır fiyatlara bakmıyordum şimdi baktım diğer kartların çok altında fiyatlara RX 580 satıldığını gördüm Hepsiburada'da falan. Linkleri bırakıyorum bunlar neden ucuz bunlar güvenilir mi? Aydınlatırsanız sevinirim.

4000 TL'ye RX 580 mi alınır Allah aşkına.

O paraya RX 580 alınır mı? Sence.

RX 580'e o kadar para verilmez. RX 6600 XT bulursun paraya

Ucuz falan değil zaten RX 580 üretimi durdurulmuş bir kart dolayısıyla "0 ürün" diye fahiş fiyata satıyorlar bu tür isimsiz markalar ise ikinci el RX 580'leri alıp, söküp kendi etiketini basıp satıyorlar. 4000₺'ye RX 580 almanın hiçbir anlamı yok o bütçeye RX 6600 veya 1660S alınabiliyor. Hadi bunlar darboğaz yapıyor diyelim RX 580 2. elde 1500-2000₺'ye falan bulunuyor diye biliyorum.

Dostum o kart artık günümüzde çoğu oyunda vasat ve altı bir performans sergiliyor, RX 6600 kullanıyorum zor yetiyor inan. O karta o kadar para vereceğine çok güzel kutulu garantili faturalı temiz kullanıcı ürünü RX 6600 bulursun.

Bu fiyat ucuz mu? RX 580'lerin 0'ı yok zaten bunlarda illa 2. eldir kullanılmıştır ve RX 580'lerin piyasası 1500 tl civarında. 4000 TL'ye 2. El temiz garantili RX 6600'ler var

Yeni konular

Geri
Yukarı