Ucuz Steam Oyunu Satan Site Tavsiyesi

Revntron

Hectopat
Merhabalar arkadaşlar, indirimli oyun satan bir site bildiğiniz varsa, oradan alışveriş yaptığınız güvenilir bir yer varsa yazarsanız sevinirim. Öncesinde HI2Games'den satın alıyordum, artık o site oyun satmamaya başlayınca güvenilir bir site bulamadım. Bu arada bir oyun satın aldıktan sonra 2 saat geçtikten sonra iade edebiliyor muyuz? Edebiliyorsak verdiğimiz parayı tekrar geri teslim mi ediliyor yoksa kesintiye uğrayarak mı geliyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Site bilmiyorum ama iade konusunda 2 saat sınırı vardı sanırım en fazla. Ve herhangi bir kesinti olmadan geri yatırıyorlar ücreti.

Site bilmiyorum ama iade konusunda 2 saat sınırı vardı sanırım en fazla. Ve herhangi bir kesinti olmadan geri yatırıyorlar ücreti.
15 günü geçmiş ama 2 saati geçmemiş bir oyun var onu iade edebiliyorum
Arkadaşlar FIFA 21 Call Of Duty tarzı oyunları hesap şeklinde satan yerler var bunları tek hesap içerisinde birleştirebiliyor muyuz yani ben aldım içinde fıfa 21 olan bir hesabı o oyunu kendi ana hesabıma taşıyabiliyor muyum?
15 günü geçmiş 2 saati geçmemiş bir oyunu iade edebiliyorum

15 günü geçmiş ama 2 saati geçmemiş bir oyun var onu iade edebiliyorum
Arkadaşlar FIFA 21 Call Of Duty tarzı oyunları hesap şeklinde satan yerler var bunları tek hesap içerisinde birleştirebiliyor muyuz yani ben aldım içinde fıfa 21 olan bir hesabı o oyunu kendi ana hesabıma taşıyabiliyor muyum?

15 günü geçmiş 2 saati geçmemiş bir oyunu iade edebiliyorum
Plati.ru benzeri siteleri kastediyorsunuz sanırım. Bildiğim kadarıyla oyunlar tek hesapta birleştirilemiyor.

200 TL üstü steam oyunlarını uygun fiyatlarda nerede satıyorlar özellikle call of duty cold war oyununu oynamak istiyorum
Dediğim site bildiğim kadarıyla en ucuz site ama sistemleri nasıldır, ne yapıpta böyle veriyorlar bilemem. Ve verdikleri hesabın sonradan patlama ihtimalide var. Tavsiye etmem açıkçası. Yinede siz bilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı