Ucuz Telefon Önerisi

3000mAh biraz az gibi ama fiyatı güzel, listeye ekledim.
Sizin kullanımınıza yakın Huawei P Smart 2019 kullanıyorum o yüzden Honor 10 Lite öneririm çünkü neredeyse aynı telefonlar arada küçük farklar var.
Fiyatı biraz pahalı ve o fiyata micro usb ve 3400mAh bence eksik, type-c daha iyi olurdu.
Asus Zenfone Max Pro 1489 TL şuan ki fiyatı. Kendim kullanıyorum, çok memnunum.
Özellikleri çok iyi. Listeye aldım.
Huawei P20 Lite Dual Sim 64 Gb 2000 TL
Bütçeyi belirttim. Sizin söylediğiniz beni aşar.
Redmi Note 6 Pro
Listeye ekledim.
Üst taraftaki şey pek hoşuma gitmiyor.
Bunu da listeye ekledim.

Fiyatı biraz pahalı.
Sanırım P Smart 2019 baktınız Honor 10 Lite 1550 TL civarı.

Hızlı şarj olmaması eksi bir özellikle ve 3400 mAh olmasına rağmen 7-8 saat ekran süresi alabiliyorum yanii pil kullanımı iyi.

Samsung M20 5000 mAh olmasına rağmen pil kullanımı kötü olduğu için öyle hissettirmiyor.

İşlemci performans rakiplerinden daha buda daha uzun ömürlü oluyor kasma donmalar daha az veya daha sonra başlıyor.

Ekran kasa oranı iyi bir telefon fakat zaten bir şey izlerken pek artısı yok.

Asus Zenfone Max Pro 1489 TL şuan ki fiyatı. Kendim kullanıyorum, çok memnunum.
Arkadaşın dediği gibi bu cihazı düşünebilirsin. İşlemcisi gayet yeterli. Günlük kullanımda sorun çıkartmaz. Oyunları rahatlıkla oynatır. Saf Android arayüzü ile telefon alışmak kısa sürer. Kamera performansı yeterli gelmeyebilir.

Redmi Note 6 Pro, Galaxy M20, Redmi 7, Galaxy A20 gibi modellere bakabilirsiniz. Anladığım kadarıyla video izlediğiniz için güzel ekran ve uzun pil ömrü bakıyorsunuz. Kendi kullandığım Redmi Note 6 Pro'yu önerebilirim. Ekranı Galaxy M20'den biraz daha iyi. Pili 1000 mAh daha az, fakat anlık kontrol ettiğimde hala %32 şarjım varken 7 saat 15 dakika ekran süresi alabilmişim tamamen Wi-Fi + 3G kullanımında. Ses kalitesi de bu sınıfın en iyilerinden birisi. P Smart 2019, Galaxy M20, Honor 10 lite modellerinden daha kaliteli ve temiz ses verebilen hoparlörlere sahip. İnce ayar yaptığınız takdirde kulaklık performansı da gayet tatmin edici seviyede.
Ekleme: Cihazın en önemli eksisi Type-C girişi. 2.4 amperden yüksek kabloları desteklemiyor bildiğim kadarıyla. Cihazın 0'dan 100'e ulaşması iki buçuk saatten daha kısa sürüyor (standart adaptör ve kablo ile). UGreen QC3.0 kablo ve QC 3.0 destekli 18W adaptör ile 2 saat gibi sürede şarj oldu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2019-08-17-15-50-56-271_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2019-08-17-15-50-56-271_com.miui.securitycenter.png
    19,8 KB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_2019-08-17-15-51-01-540_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2019-08-17-15-51-01-540_com.miui.securitycenter.png
    26,1 KB · Görüntüleme: 26
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı